Cieśla Szalunkowy

Wszystkie regiony  |   28-09-2021 13:48   |  Numer ogłoszenia: 160445
  • Stanowisko:Cieśla szalunkowy
  • Branża:Budownictwo
Opis FirmyAelbers Personeel B.V. to renomowana agencja pośrednictwa pracy współpracująca z największymi zleceniodawcami w Holandii. Nasza organizacja należy do ABU (stowarzyszenie biur delegujących pracowników).
  • Miejsce pracy:
    Cała Holandia
  • Opis stanowiska:
    • wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe na budowach infrastruktury (mosty, estakady, wiadukty, tunele), montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka lub podobnych,
    • betonowanie
    • praca w oparciu o rysunek techniczny
    • ponadto wykonywanie innych zleconych prac ogólnobudowlanych
  • Wymagania:
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    • umiejętność budowania szalunków tradycyjnych
    • znajomość szalunków systemowych Peri, Doka,
    • umiejętność czytania rysunków technicznych
    • własny samochód ( jedno auto na brygadę)
    • certyfikat VCA ( mile widziany )
  • Oferujemy:
    • długoterminowe zatrudnienie wg. holenderskiego prawa pracy
    • tygodniowe wynagrodzenie (zawsze o czasie)
    • ubezpieczenie zdrowotne i socjalne
    • polskojęzyczna obsługa administracyjna
    • zakwaterowanie (pokoje 1 osobowe)