Praca na magazynie spożywczym-13.27 euro brutto !

Holandia Północna, Alkmaar  |   12-04-2024 07:35   |  Numer ogłoszenia: 166419
  • Stanowisko:Pracownik produkcji
  • Branża:Produkcja żywności
Praca na magazynie spożywczym-również dla par-bez języka !
  • Miejsce pracy:
    Alkmaar
  • Opis stanowiska:
    WYMAGANIA:

    Motywacja do pracy

    Chęć podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu

    Prawo jazdy będzie atutem

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    Praca ekspedycyjna w dziale mięsnym. Do zakresu obowiązków będą należały prace w zakresie przygotowania towaru do wysłki. Temperatura wynosi około 5 stopni. Pracuje się również przy taśmie pakując do opakowań kawałki mięsa ( schabowe, karkówki, polędwice )

    - dział z mięsem (Slagerij). Nie są to zakłady mięsne. Jest to praca fizycznie lekka. Można pracować przy taśmie lub na ekspedycji. Temperatury wahają się między pięcioma, a siedmioma stopniami Celsjusza. Pracując przy taśmie pakuje się do opakowań kawałki mięsa (schabowe, karkówki, polędwice), które następnie trafiają do sklepów. Na ekspedycji sortuje się produkty według zamówienia danego klienta. Kładzie się je pod ekranami, na których wyświetlają się dane dotyczące zamówienia.

    OFERUJEMY:

    Stabilne zatrudnienie na warunkach holenderskich
    Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie
    Dojazdy do pracy
    Opiekę polskojęzycznych koordynatorów
    Pracę na dłuższy okres czasu
    Za nadgodziny i pracę w weekend obowiązują dodatki do podstawowych stawek.

    Wyślij swoje cv na a.knysak@flexcraft.eu lub aplikuj przez formularz zgłoszeniowy lub zadzwoń 48 573-104-386

    Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

    KRAZ 273

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
57X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 2138