Order picker na magazynie spożywczym-15.89 euro!

Holandia Północna  |   09-04-2024 09:23   |  Numer ogłoszenia: 166848
  • Stanowisko:Order picker
  • Branża:Inne
Praca na magazynie spozywczym Vomar na hali ciepłej
  • Miejsce pracy:
    Alkmaar
  • Opis stanowiska:
    OFERUJEMY

    - terminowe wypłaty tygodniowe

    - atrakcyjne stawki godzinowe : 13.64 euro brutto+ 8% dodatku wakacyjnego +8,51 dodatku ADV=15.89 euro brutto

    - dodatki wakacyjne, zmianowe, weekendowe

    - ubezpieczenie

    - transport z miejsca zakwaterowania do pracy

    - firmowe zakwaterowanie

    - opiekę polskiego koordynatora

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    - zbieranie i realizacja zamówień w systemie voick-pick holenderskim na hali ciepłej. Trzeba się nauczyć liczebników po holendersku. Praca na 2 zmiany 6 i 14

    Wymagania

    mile widziane prawo jazdy

    znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

    zaangażowanie w wykonywane obowiązki

    Chcesz zacząć prace od zaraz ? wyślij swoje cv na a.knysak@flexcraft.eu lub zadzwoń 48 573-104-386

    Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy

    Oferta pracy tymczasowej

    KRAZ 273

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
57X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 1599