Praca na magazynie przy produkcji pizzy 13.30euro

Holandia Północna  |   18 godzin temu   |  Numer ogłoszenia: 167416
  • Stanowisko:Pracownik produkcji
  • Branża:Produkcja żywności
Miejsce pracy: Amstelveen
WYMAGANIA
komunikatywna znajomość języka angielskiego
chęć współpracy na minimum 3 miesiące
mile widziane prawo jazdy
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Na produkcji są 4 działy
Dział myjni – tan pracują 3 osoby , jedna osoba stoi przy maszynie i wkłada brudne skrzynki do maszyny, druga osoba przynosi palety ze skrzynkami brudnymi i wywozi z czystymi skrzynkami a trzecia osoba stoi na końcu maszyny myjącej wyciąga mokre skrzynki, ona je kontroluje, niedomyte skrzynki daje do ponownego mycia, a czyste na palety. Przeważanie od tego działu zaczyna prace każdy nowy pracownik. Temperatura na hali około 7 Stopni Celsjusza i jest wilgotno.
Dział produkcji - Obsługa maszyny która robi ciasto. Przygotowywanie ciasta do pizzy, ważenie mąki, wrzucanie reszty składników pizzy . Jak maszyna zrobi ciasto, podjechanie z pojemnikiem z ciastem pod maszynę wyrabiającą kulki ciasta do pizzy. Temperatura na hali około 4 Stopni Celsjusza
Dział Inpack Diepvries -pakowanie. Praca polega na uzupełnianiu kartonów do maszyny pakującej, sprawdzanie wagi kartonów z zamrożonymi kulkami ciasta (czy jest prawidłowa) i zamykanie kartonów. Kolejna osoba pakuje kartony na palety. Temperatura na hali około 4 Stopni Celsjusza.
Dział Inpack Vers : pakowanie świeżych ciast do pizzy. Ściąganie z taśmy i układanie świeżych ciast do skrzynek tak żeby się nie stykały (po około 12 sztuk w skrzynce). Temperatura na hali około 4 Stopni Celsjusza.Praca dwuzmianowaI zmiana: od 9:00 - 18:00II zmiana od 22:00 - 7:00
OFERUJEMY:
- regularne wypłaty tygodniowe
- pomoc w zorganizowaniu transportu do biura
- dojazd do pracy-rower lub samochód
- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
- opiekę polskiego koordynatora
- pewną liczbę godzin
- dodatki za pracę w soboty i niedziele
- stawka : 13.30 euro brutto
Jeśli zainteresowała Cię oferta- nie czekaj ! APLIKUJ JUŻ DZIŚ za pomocą formularza lub wyślij swoje cv na a.knysak@flexcraft.eu  lub zadzwoń 48 573-104-386 !

KRAZ 273

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

  • Odsłon: 1185