Production Worker - Full Time - €11.06 to 15.48!

Utrecht, Utrecht  |   13-05-2022 15:39   |  Numer ogłoszenia: 169855
  • Stanowisko:Production Worker - Full Time - ALMERE
  • Branża:Gastronomia
⭐⭐⭐ IF YOU ARE LOOKING FOR A JOB IN THE DUTCH JOB AGENCY, KEEP READING:
Salary: 11.06-15,48€/h
Area: Almere
Sector: food production

What’s required? Communicative English
We pay salary weekly
We provide Dutch job contract.

Contact with us: 0682384602
sned CV: a.rzad@jobvision.nu

www.en.jobvision.nu
Job Vision - We Connect!
Atoomweg 478, Utrecht
  • Miejsce pracy:
    Almere
  • Opis stanowiska:
    You will work in a food production (tapas)
    Salary paid weekly: €11.06/h before 8:00 - 40% more: €15,48/h, after 18:00 30% more: €14.38
    Two shifts: 05:45-14:00 14:00-22:00

    Full time job - monday till friday, sometimes in the weekend (then even more paid)
  • Wymagania:
    Basic English required
  • Oferujemy:
    Full time job
    Salary paid weekly: €11.06/h
    before 8:00 - 40% more: €15,48/h,
    after 18:00 more: €14.38

Zobacz więcej zdjęć

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
06X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 28