Order picker na hali chłodnej -13.30 euro brutto!

Holandia Północna  |   17-04-2024 06:55   |  Numer ogłoszenia: 170354
  • Stanowisko:Order picker
  • Branża:Produkcja żywności
Miejsce pracy: Holandia, Amstelveen
WYMAGANIA:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane prawo jazdy
  • chęć współpracy na minimum 3 miesiące
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Jako ordepicer na dwóch halach  - chłodnia (Vers)  i mroźnia (Diepvries).Zamówienia zbiera się za pomocą skanera ręcznego, którego mocuje się na ręce. Skaner jest w języku angielskim.
  • Hala chłodnia (Vers)  -  zbieranie zamówień, produkty na tym dziale np:  cola , lody, wino, przyprawy do pizzy, blachy, pudełka tekturowe , ketchupy , sosy , świeże ciasta do pizzy (które są w skrzyneczkach, pakowane po 12 kulek ciasta). Temperatura na hali  około 4 Stopni Celsjusza.
  • Hala mroźnia (Diepvries)   -  zbieranie zamówień, produkty na tym dziale: zamrożone ciasta na pizzę w kartonach (12 - 15 kg ). Pracownicy mają do dyspozycji kombinezony , buty i rękawiczki. Temperatura na hali  około -26  Stopni Celsjusza.
 Praca dwuzmianowa I zmiana:   od 9:00  - 18:00II zmiana  od  22:00  - 7:00

OFERUJEMY:
  • - regularne wypłaty tygodniowe pomoc w zorganizowaniu transportu do biura
  • stawka : 13.30 euro brutto+8%dodatku wakacyjnego do każdej godziny
  • dodatki za pracę w soboty i niedzielę
  •  pewną liczbę godzin
  •  opiekę polskiego koordynatora
  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
  •  dojazd do pracy-rower lub samochód
  • ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • holenderska umowa o prace
Jeśli zainteresowała Cie ta oferta wyslij swoje cv na a.knysak@flexcraft.eu lub zadzwoń 48 573104386  ! Na pewno się z Tobą skontaktuje !

Oferta pracy tymczasowej
KRAZ 273
  • Miejsce pracy:
    Amstelveen

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
57X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 850