Zostań pracownikiem działu żywności w Danish Crown

Wszystkie regiony  |   4 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 171227
  • Stanowisko:Pracownik produkcji
  • Branża:Produkcja żywności
Pracownik działu żywności pracuje przy produktach mięsnych. Do obowiązków należy pakowanie mięsa, kontrola opakowań i układanie produktów na paletach. Praca obejmuje również układanie bekonu, wieprzowiny i innych produktów mięsnych w pudełkach. Ze względu na jakość żywności, praca odbywa się w działach o normalnej oraz obniżonej temperaturze.

Dalej myślisz czy ta praca jest dla ciebie, czytaj dalej…

GWARANTOWANE GODZINY PRACY NA KAŻDYM KONTRAKCIE!!!
ŚWIETNA STAWKA GODZINOWA!

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
• Stawka godzinowa: nawet €11,26 za godzinę
• Praca w pełnym wymiarze godzin z możliwością pracy w weekendy
• Elastyczny zakres obowiązków i godziny pracy
• Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
• Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
• Aplikacja myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
• Telefoniczna pomoc 24/7 - Operations Service Center
• Umowa o pracę tymczasową oraz GWARANTOWANE GODZINY PRACY!!!
• Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!
• Zakwaterowanie oraz transport do pracy - jeśli potrzebujesz
Program lojalnościowy z OTTO Rewards

WYMAGANIA:
• Gotowość do pracy w niskich temperaturach.
• Chęć pracy na dłuższy okres
• Zaangażowania
• Dobra kondycja fizyczna

INFORMACJE O FIRMIE:
Danish Crown Foods jest firmą przetwórstwa mięsnego w zakresie wieprzowiny i wołowiny. W swoim centrum dystrybucyjnym w Haarlemie oferują usługi logistyczne, obejmujące kontrolę, pakowanie i układanie produktów mięsnych. Danish Crown Foods poszukuje zmotywowanych ludzi - CIEBIE!

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń lub napisz do naszego biura!
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+3X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 191