Order Picker/Pracownik magazynowy od 13.28 €/h

Belgia  |   30-06-2022 09:06   |  Numer ogłoszenia: 171294
  • Stanowisko:Order Picker/Pracownik magazynowy
  • Branża:Inne
Order Picker/Pracownik magazynowy/Sint Niklaas od 13.28 €/h

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta – jednej z największych firm logistycznych na świecie i jednej z większych w Belgii proszkujemy kandydatów na stanowisko:
Order picker/Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Sint Niklaas
Rozpoczęcie pracy: 01-08-2022
zatrudnienie tymczasowe do końca listopada
Opis stanowiska:
-kompletowanie zamówień metodą voice-speaking (po przeszkoleniu) towarów zgodnie z zmówieniem i przygotowanie gotowych palet do wysyłki
-ręczny rozładunek towaru, sprawdzenie jakości i poprawności dostarczonego towaru
-sortowanie i przemieszanie towaru na magazynie
Wymagania:
-mile widziane doświadczenie (nie wymagane) w pracy jako pracownik magazynowy lub/i przy realizacji zamówień jako order picker
-znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywny
-gotowość do pracy na zmiany
-dokładność i sumienność
-nie wymagane prawo jazdy - posiadanie będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
-zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach
-wynagrodzenie: 13,28 € brutto/h
-dodatek zmianowy: +12% za wczesnoporanne, +12 % za popołudnie, 25% za stałą pracę nocną
-dodatek wakacyjny - 15,38 % rocznych zarobków brutto.
-premię roczną - 8,33 % rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
-bon żywnościowy: 8€/dzień w pracy.
-gwarantowane 39 h pracy tygodniowo. Możliwa praca w nadgodzinach - płatne 150%.
-możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania: pokój 2-os. 85 € / tydzień.
-możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 8,75 euro miesięcznie.
Dodatkowe informacje:
REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250 - 500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).
Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 786865894, +48 572 325 580, +48 690630543
  • Miejsce pracy:
    Sint Niklaas