Pakowanie i produkcja filetów-bez języka i wiekówk

Holandia Południowa  |   4 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 171398
  • Stanowisko:Pracownik produkcji
  • Branża:Produkcja żywności
Ep de Graaf to międzynarodowa firma zajmująca się produkcją kurczaków. Poszukujemy osób z doświadczeniem na nożu jak również osób bez doświadczeniu w celu nauczenia wszystkich wymaganych czynności produkcyjnych.

Zakres obowiązków :
Dział produkcji zajmuje się przygotowywaniem filetów z piersi z kurczaka. Tutaj odbywa się praca z nożem, wykrawanie drobnych elementów. Na tym dziale liczy się precyzja i mile widziane jest doświadczenie na podobnym stanowisku.

Dział ekspedycji zajmuje się przyjmowaniem mrożonych produktów oraz organizowanie wysyłki gotowych już produktów do klientów.

Wymagamy :

•motywacji do pracy,

•chęci związania się na dłuższy okres czasu,

•mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy:

•stabilne zatrudnienie na warunkach holenderskich,

•pracę z możliwością nadgodzin,

•zakwaterowanie oraz ubezpieczenie,

•dojazdy do pracy samochodem służbowym,

•pracę na długi okres czasu,

•opiekę polskojęzycznych koordynatorów.

Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń 573104386 bądź wyślij CV na adres a.knysak@flexcraft.eu

Jeśli nie zainteresowała Cię ta oferta? Również aplikuj! – dobierzemy pracę specjalnie dla Ciebie. Dysponujemy różnymi ofertami!

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy. KRAZ 273
  • Miejsce pracy:
    Putten

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
57X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 1359