Praca przy obróbce jelit wieprzowych

Brabancja Północna  |   3 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 181745
  • Stanowisko:Pracownik produkcji
  • Branża:Produkcja żywności
Praca przy obróbce jelit wieprzowychJeśli nie boisz się ciężkiej pracy i chcesz być pewnym ze będziesz pracował 5 a może nawet 6 dni w tygodniu w jednym zakładzie, to to stanowisko jest dla Ciebie.
Opis firmy
Zakład pracy produkuje doskonałe osłonki/flaki dla wymagających graczy na rynku kiełbas.Jako długoletni specjaliści od kiełbas opracowaliśmy dobre wyczucie tego, co musi oferować osłonka,aby wydobyć to, co najlepsze w każdym rodzaju kiełbas.
Zakres obowiązków
•Czyszczenie / wieszanie / płukanie jelit wieprzowych/jagnięcych i baranich
•Praca w kaloszach (mokro, nieprzyjemny zapach)
Wymagania :-chęci do pracy,
Oferujemy :
Stabilną zatrudnienie na warunkach holenderskich
Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie
Dojazdy do pracy
Praca na dłuższy okres czasu
Opiekę polskojęzycznych koordynatorów
Pomoc w zorganizowaniu wszystkich formalności

Jeśli zainteresowała Cie oferta wyślij swoje cv na a.knysak@flexcraft.eu lub zadzwon 48 573104386

Oferta pracy tymczasowejKraz 273
  • Miejsce pracy:
    Boxtel

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
57X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 393