Pracownik fizyczny - polerowanie w T&T Hardmetal T

Wszystkie regiony  |   11-06-2024 12:04   |  Numer ogłoszenia: 193276
  • Stanowisko:Pracownik fizyczny
  • Branża:Inne
KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
TELEFON NUMER +31 886 886 031

Wynagrodzenie
14,50 €/h

Akceptowane języki

Angielski, holenderski

Branża
Techniczna

Miejsce pracy
Helmond, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
T&T Hardmetal Tools BV jest małą firmą, której celem jest specjalizacja i optymalizacja produkcji narzędzi z twardego metalu. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na narzędzia z węglika wolframu, firma szybko się rozwinęła, a moce produkcyjne zostały rozszerzone o grupę entuzjastycznych profesjonalistów.

Jako polerownik będziesz odpowiedzialny za ręczną obróbkę i polerowanie różnych konturów w formach, aby zapewnić, że spełniają one precyzyjne specyfikacje. Rola ta wymaga dbałości o szczegóły i umiejętności pracy ze skomplikowanymi projektami, poprawiając jakość i wykończenie form. Aby zapewnić, że każda forma jest wykonana zgodnie z najwyższymi standardami, zostaniesz przeszkolony w celu opanowania technik i umiejętności wymaganych do efektywnej obróbki i polerowania.

Będziesz pracować na jedną zmianę od poniedziałku do piątku, od 7:30 do 16:15. Łącznie będziesz pracować 40 godzin tygodniowo.

Pierwszego dnia zostaniesz przeszkolony w zakresie czynności roboczych i procedur bezpieczeństwa. Dołącz do zespołu jako polerownik!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Polerowanie form
Zapewnienie dokładnej ręcznej obróbki form
Używanie narzędzi i sprzętu
Zgłaszanie problemów lub wad
Sprawdzanie jakości

Wymagania
Posiadanie wiedzy technicznej
Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych
Posiadanie ważnego prawa jazdy (kategoria B)
Znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+3X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 11