Spawacze różnych metod- Holandia próbki pracy

Wszystkie regiony  |   21-05-2018 11:32   |  Numer ogłoszenia: 113147
  • Stanowisko:spawacz
  • Branża:Przemysł stoczniowy
Firma Estom zaprasza spawaczy różnych metod na próbki pracy weryfikujące umiejętności spawalnicze. Spotkanie odbędzie się 29.05.2018 w Gdyni.

  • Miejsce pracy:
    Holandia-Meppel
  • Opis stanowiska:
    spawanie na stoczni
  • Wymagania:
    doświadczenie min. 2 letnie
    znajomość języka angielskiego/niemieckiego/holenderskiego
    ważne certyfikaty spawalnicze
  • Oferujemy:
    raca w Holandii na dłuższy okres czasu
    wynagrodzenie 480-520€ netto/40h
    zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę-1 osobowe pokoje
    zwrot kosztów pierwszego przyjazdu do Holandii
    umowa na holenderskich warunkach
    ubezpieczenie
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesłanie CV WYŁĄCZNIE W JĘZYKU ANGIELSKIM i certyfikatów spawalniczych na adres: sekretariat@estom.eu w tytule wpisując: próbki pracy. tel.504-089-071

Zobacz więcej zdjęć