Magazynier (zbieranie zamówień, sortowanie)

Wszystkie regiony  |   11-04-2018 10:02   |  Numer ogłoszenia: 114367
  • Stanowisko:Magazynier
  • Branża:Transport i Logistyka
HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7749. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacji oraz selekcji. Nasze oddziały znajdują się w Opolu, Gdańsku oraz w Rzeszowie.
  • Miejsce pracy:
    Holandia
  • Opis stanowiska:
    Poszukujemy chętnych kandydatów, do pracy na magazynie w centrum dystrybucyjnym.
    Praca na stanowisku Magazynier: zbieranie zamówien, sortowanie , a także rozładunek/załadunek towarów (dział ekspedycji)

    Lokalizacja: Amsterdam, Kapelle, Putten, Nieuwegein, Eindhoven, Nieuwegein

    Mile widziane również osoby, które posiadają prywatne zakwaterowanie w pobliżu wymienionych miejscowosci.
  • Wymagania:
    - min. komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
    - dyspozycyjność na długi okres czasu,
    - motywacja oraz chęci do pracy,
    - mile widziane zaświadczenie o niekaralności oraz referencje.
  • Oferujemy:
    - pomoc w organizacji transportu do Holandii,
    - pomoc przy wyrobieniu numeru sofi,
    - ubezpieczenie,
    - możliwość skorzystania z (odpłatnego) zakwaterowania oferowanego przez Agencję,
    - dojazd do pracy,
    - możliwość długotrwałej współpracy,
    - opiekę flexmanagera,
    - atrakcyjne wynagrodzenie (wypłacane tygodniowo),
    - dodatki za prace zmianowa.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (tylko w języku angielskim z informacją MAGAZYNIER w tytule maila) na adres mailowy biuro@hobij.pl

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie, które mają być przetwarzane w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z Rzeczypospolitej Polskiej 2002 nr 101, poz 926 z późniejszymi zmianami).

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zobacz więcej zdjęć

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

  • Odsłon: 375