WIELE CIEKAWYCH OFERT PRACY-CAŁA HOLANDIA

Wszystkie regiony  |   22-05-2020 15:02   |  Numer ogłoszenia: 114980
  • Stanowisko:PRACOWNIK PRODUKCJI
  • Branża:Produkcja żywności
Biuro Holenderskiej agencji pracy McDoit B.V. poszukuje osób w charakterze:

**Pracownik produkcji spożywczej -Holandia**(9, 33 do 10,33 Brutto)

**Operatorzy wózków widłowych**(od 11, 11 Brutto )

**Order-pikerów**(11, 11 Brutto)

**Pracownicy linii spożywczych**(od 10, 84 Brutto)

**Operatorzy maszyn spożywczych**(13, 38 Brutto)

**Jeliciarzy /Pracowników branży mięsnej**(10,45 Brutto)

Opis oferty:
Posiadamy kilkanaście ofert pracy w sektorze produkcyjnym, logistycznym, oraz dla wykwalifikowanych zawodów
Lokalizacja pracy oraz zakwaterowania: Kleve(DE)/Bunschoten(NL)/Amsterdam(NL)

Wymagania:
Komunikatywna znajomość j. angielskiego / j. niemieckiego
Prawo jazdy kat. B ( mile widziane)
Sprawności manualne oraz umiejętność pracy w zespole
Dyspozycyjność do wyjazdu, ok. 3 dni.

Oferujemy:
Stawka uzależniona od wieku pracownika oraz stanowiska pracy
Zakwaterowanie/Dojazdy do pracy/Opieka koordynatorów
Pełen wymiar godzin wedle przepisów Holenderskich zgodnych z CAO

PROWADZIMY CODZIENNE NABORY-START PRACY OD ZARAZ !

CV na adres :
rekrutacjamcdoit.pl
Tel:0048 42 207 34 34
Mob:+48 509 487 894
Lub Facebook :
www.facebook.com/mcdoit
www.mcdo-it.pl
  • Miejsce pracy:
    NIJMEGEN
  • Opis stanowiska:
    Lokalizacja pracy oraz zakwaterowania: Kleve(DE)/Bunschoten(NL)
  • Wymagania:
    Wymagania:
    Komunikatywna znajomość j. angielskiego / j.niemieckiego.