Pracownik magazynu - order picker

Limburgia, Heerlen  |   23 godzin temu   |  Numer ogłoszenia: 115205
  • Stanowisko:Pracownik magazynu - order picker
  • Branża:Transport i Logistyka
Masz pytania, skontaktuj się z nami! holandia@time2work.com.pl
opole.nl@time2work.com.pl
+48 505 698 268
+48 502 084 236
+48 502 084 036
  • Miejsce pracy:
    Heerlen
  • Opis stanowiska:
    Do obowiązków pracownika należy:

    pakowanie towaru w pudełka;
    przygotowywanie do wysyłki;
    praca z instrukcją, zgodną z zamówieniami klientów;
    zbieranie zamówień.
  • Wymagania:
    znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym;
    duża motywacja do pracy;
    umiejętność pracy w szybkim tempie na samodzielnym stanowisku;
    gotowość do pracy przez dłuższy czas, min. 6 miesięcy;
    zaświadczenie o niekaralności;
    doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach – mile widziane;
    prawo jazdy – mile widziane.
  • Oferujemy:
    przejrzystą formę zatrudnienia – kontrakt z holenderskim pracodawcą;
    wynagrodzenie – 9,91 euro brutto/h + 8% dodatku wakacyjnego;
    pracę na długi okres czasu;
    zakwaterowanie agencyjne – 99 euro tygodniowo;
    transport do i z pracy;
    opiekę polskiego rekrutera i koordynatora na wszystkich etapach zatrudnienia;
    dobrą atmosferę w pracy i na co dzień;
    rozliczenie podatku dochodowego, dające możliwość uzyskania dodatkowych pieniędzy.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy o załączenie klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 30