Sortowanie i pakowanie owocow i warzyw

Holandia Południowa, Ridderkerk  |   17-05-2018 12:49   |  Numer ogłoszenia: 116741
  • Stanowisko:Sortowacz/pakowacz/operator maszyny sortujaco-pakujacej
  • Branża:Produkcja żywności
Zatrudnimy pracownikow do sortowania i pakowania owocow i warzyw.
Praca od zaraz, na dluzszy okres czasu.

Stawka poczatkowa dla osob ktore ukonczyly 23 lata: € 10,06 + 25% dodatku zmianowego po godzinie 19:00 i 45% po godzinie 23:00. Dodatkowo 8% dodatku wakacyjnego.

Praca odbywa sie w systemie 2-zmianowym, w Ridderkerk.

Oferujemy zakwaterowanie w domach w Roterdamie, a wynagrodzenie przelewamy co tydzien.

Znajomosc jezyka ani doswiadczenie nie jest wymagane.

Prosze o CV na adres: beata@flex-employment.nl
Tel. +31638451945
  • Miejsce pracy:
    Ridderkerk/Heinenoord
  • Opis stanowiska:
  • Wymagania:
    brak
  • Oferujemy:
    Zakwaterowanie, transport do pracy, przelewy co tydzien.

testek