Pracownik produkcji Ochten

Wszystkie regiony  |   17-05-2018 13:58   |  Numer ogłoszenia: 116752
  • Stanowisko:Pracownik produkcji
  • Branża:Produkcja żywności
Holland Contracting Sp. z o.o. to agencja pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr. 691 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego.
Dla naszego klienta poszukujemy osób zainteresowanych długoterminową współpracą. Do głównych obowiązków należą –wykładanie towaru na palety, obsługa taśm produkcyjnych, dostarczanie opakowań.
Zapewniamy ubezpieczenie, zakwaterowanie i opiekę polskich Konsultantów, wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym.
Wszelkie szczegóły oferty dostępne są w naszym biurze w Gliwicach, tel.: +48 32 33 21 690
Prosimy o przesyłanie cv na praca@hollandcontracting.pl w tytule wpisując OCHTEN
  • Miejsce pracy:
    Ochten
  • Opis stanowiska:
    Dla naszego holenderskiego Klienta, poszukujemy osób chętnych do pracy przy pakowaniu jajek, obsłudze taśm produkcyjnych. W firmie obowiązuje praca w systemie zmianowym. Oferta pracy długoterminowej.
  • Wymagania:
    - gotowość do cyklicznej, regularnej współpracy
    - umiejętność pracy przy taśmie, w szybkim tempie
    - mile widziane prawo jazdy kat. B (kierowcy otrzymują cotygodniowy bonus)
  • Oferujemy:
    - wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
    - zakwaterowanie i opiekę polskich konsultantów na terenie Holandii
    - ubezpieczenie oraz dojazd do pracy
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Zobacz więcej zdjęć