Przedstawiciel Handlowy - polskie sklepy spożywcze

Wszystkie regiony  |   15-06-2018 09:50   |  Numer ogłoszenia: 117597
  • Stanowisko:Przedstawiciel Handlowy (PH, Sales Rep.)
  • Branża:Handel
  • Przedstawiciel Handlowy (PH, Sales Rep.)
  • Handel
Duża dystrybucyjna firma z Polski poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego do obsługi sklepów z polskimi produktami.
  • Miejsce pracy: Holandia, Belgia
  • Opis stanowiska: Teren działania Holandia i Belgia. Zakres obowiązków to pozyskiwanie i współpraca ze sklepami spożywczymi sprzedającymi polskie produkty. Dystrybucja towarów bezpośrednio z Polski na sklepy. Praca na pensji podstawowej i prowizji od sprzedaży.
  • Wymagania: Wymagany pojazd oraz chęć założenia własnej działalności. Rozliczenia na fakturach. Mile widziane doświadczenie handlowe.
  • Oferujemy: Pracę w pełnych godzinach, zarobki od 1700 Euro w górę (nawet do 5000). Praca bardzo satysfakcjonująca szczególnie dla osób lubiących nawiązywanie nowych kontaktów.
  • Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie swojego CV na email p.kulagowski@rofood.pl
  • Miejsce pracy:
    Holandia, Belgia