Bukiety reczne Aalsmeer

Holandia Południowa  |   04-07-2018 10:11   |  Numer ogłoszenia: 118138
  • Stanowisko:Bukiety reczne Aalsmeer
  • Branża:Rolnictwo
Van Koppen & Van Eijk od 15 lat cieszy sie zaufaniem Pracownikow na terenie calej Holandii .   W chwili obecnej poszukujemy osób do pracy przy bukietach ręcznych w  Aalsmeer.
  • Miejsce pracy:
    Aalsmeer
  • Opis stanowiska:
    -Robienia bukietiow recznych
  • Wymagania:
    - doświadczenie przy bukietach ręcznych mile widziane
    - elastyczność i motywacja
    - dostępność do pracy od zaraz, na długi okres czasu
  • Oferujemy:
    Stabilna prace w miedzynarodowej firmie.
    Mozliwosc rozwoju zawodowego.
    Wynagrodzenie wedlug Coa
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Adres i kontakt:
    Van Koppen & Van Eijk Vestiging Aalsmeer
    Zwarteweg 110
    1431VM Aalsmeer
    T 0297-361737
    E aalsmeer@vkve.nl