Spawacz

Holandia Południowa  |   16-07-2018 11:45   |  Numer ogłoszenia: 118515
Spawacz
  • Stanowisko:Spawacz
  • Branża:Budownictwo
Van Koppen & Van Eijk od 15 lat cieszy sie zaufaniem Pracownikow na terenie calej Holandii .W chwili obecnej poszukujemy kandydatow na stanowisko :                                                                Spawacz Obowiązki:
spawanie metodą MAG,

Oferujemy:
umowę o pracę na cały etat,

zatrudnienie na holenderskich warunkach ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi,

stawkę od 13,00 eur/h brutto,

 Wymagania:
doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza min. 2 lata, Jezyk angielski lub holenderski

prawo jazdy i auto mile widziane.Kontakt: https://vkve.nl/nl_NL/inschrijven.htmlSchiedam :Adres: Broersvest 117 3111 EE Schiedamnumer telefonu : 010-310-56-00E-mail: schiedam@vkve.nl
  • Miejsce pracy:
    Mijdrecht
  • Opis stanowiska:
    Spawacz Obowiązki:
  • Wymagania:
    Wymagania:
    doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza min. 2 lata,
    Jezyk angielski lub holenderski
    Prawojazdy kat.B
  • Oferujemy:
    Oferujemy:

  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Adres: Broersvest 117 3111 EE Schiedamnumer telefonu : 010-310-56-00E-mail: schiedam@vkve.nl