MAGAZYNIER- SAM WYBIERZ MIASTO!!!

Overijssel  |   10-08-2018 11:54   |  Numer ogłoszenia: 119193
  • Stanowisko:Magazynier
  • Branża:Inne
Timing EU Services poszukuje pracownikow na stanowisko MAGAZYNIER/ORDERPICKER/KIEROWCA OPT
Miejscowosc: Almelo, Venlo, Enschede, Bergen op Zoom

Sam wybierz gdzie chcesz pracowac!

Firma
Bleckmann jest liderem rynku logistycznego, który oferuje usługi na całym świecie w zakresie magazynowania, logistyki i transportu towarów. Posiada dużą liczbę oddziałów w Holandii, obsługuje wiele znanych marek, w tym odzież, obuwie i biżuterię!

  • Miejsce pracy:
    VENLO, ALMELO,BERGEN OP ZOOM, ENSCHEDE, OLDENZAAL
  • Opis stanowiska:
    Otrzymasz nastepujace zadania:

    -Zbieranie zamówień;

    - Ponowne planowanie (uzupelnianie towaru);

    - Skanowanie produktów;

    - Sprawdzanie produktów pod względem jakości;
  • Wymagania:
    - komunikatywnej znajomosci jezyka angielskiego, holenderskiego badz niemieckiego
    - elastycznosci
    -dobrej kondycji fizycznej
    -dostepnosci na dluzszy okres
    - doswiadczenie nie jest wymagane
  • Oferujemy:
    -Umowe w jezyku ojczystym
    -transport
    -zakwaterowanie
    -ubezpieczenie
    -cotygodniowe wyplaty
    -opieke polskiego koordynatora
    -prace na dlugi okres czasu
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:POSZUKUJEMY KOBIET, MEZCZYZN, PAR ORAZ SINGLI :)

    Posiadasz wlasne zakwaterowanie? Zwrocimy Ci koszta dojazdu do pracy!

    PRACA OD ZARAZ!

    WYSLIJ CV NA euservices@timing.nl

    Timing EU Services to pododdział, który zajmuje się rekrutacją osób zamieszkujących różne kraje Unii Europejskiej. Jesteśmy precyzyjni w tym co robimy, tak aby każdy mógł czuć się bezpiecznie oraz komfortowo. Naszym zadaniem jest zapewnienie Wam dobrych warunków pracy oraz mieszkalnych co nigdy nie jest dla nas problemem, lecz traktujemy to jak wyzwanie. Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę, w końcu jesteśmy tu dla Was!