Kocabas

Netflix podnosi ceny!

Email
06.10.2017.
Netflix podnosi ceny! 
 
Holenderscy użytkownicy serwisu Netflix muszą przygotować się na drobną zmianę… niestety finansową.
Popularny serwis streamingowy podnosi opłatę za swój najpopularniejszy abonament, w którym obraz dostępny jest w jakości HD, a opłata pozwala na użytkowanie konta dwóm osobom. Podwyżka nie jest wysoka, bo zaledwie o jedno euro, a obecna cena pakietu wynosić będzie 10,99 euro.  

Cena najtańszego abonamentu, bez jakości HD i dla jednego użytkownika nie ulegnie zmianie i nadal wynosić będzie 7,99. 

Nie zmienia to faktu, że pozycja rynkowa Netflixa jest coraz lepiej ugruntowana na rynku i w wielu domach zastępuje telewizję, co powoduje, że nie wszyscy są zainteresowani obrazem o słabej jakości. Dla takowych klientów, korzystających z najdroższego pakietu dla czterech użytkowników streamujących obraz w jakości 4k przewidziana jest podwyżka wynosząca 2 euro.  

Nowa regulacja weszła w życie w ostatni czwartek, a wszyscy użytkownicy wkrótce zostaną oficjalnie poinformowani przez serwis o wprowadzonych zmianach.  

Netflix tłumaczy swoją decyzję chęcią zwiększenia budżetu, co pozwoli na inwestowanie większych pieniędzy we własne produkcje. Szacuje się, że budżet Netflix w 2017 roku wynosi około 6 miliardów dolarów. W przyszłym roku kwota ta ma wzrosnąć do 7 milionów. 


z nos.nl

Komentarze
Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany

 
 
Przeczytaj następny artykuł:
Coraz więcej ludzi w Holandii ma dwie prace.
Coraz więcej ludzi w Holandii ma dwie prace.

Około 600 000 osób w Holandii posiada przynajmniej dwie prace. Motywowane jest to głównie tym, że jedna nie wystarcza im na utrzymanie, lub faktem, że chcą się rozwijać robiąc więcej niż jedną rzecz.

ZAMKNIJ

Bliżej nas