Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Polak okradł 2 miesięczne chore dziecko. - Holandia

2 Posty
Michał Latkowski
(michallato)
Początkujacy
Witam. Chciałbym przedstawić przykrą sytuacje ,która sprawiła ze chyba przestanę ufać ludziom. Mieszkam w Holandii już parę lat, mam żone ,dziecko i kredyt hipoteczny na całe życie. Nie zarabiam dużo ale wiem że są inni ludzie ,którzy mają gorzej w życiu i staramy się im pomagać.
Niecałe 3 miesiące temu w rodzinie naszych znajomych urodziło sie dziecko, z bardzo poważną wadą. Rodzice pewnie wszystkie pieniadze przeznaczą na leczenie, wiec i my postanowiliśmy z żona coś zrobic żeby ich choć troszkę odciążyć. Wymyśliliśmy że zrobimy paczkę dla maluszka.
Żonka zakupiła co trzeba zapakowaliśmy i szukamy transportu.
Napisałem ogłoszenie na NIEDZILA.NL i po kilku dniach odezwał sie telefon. Pan oświadczył że dowiezie pakunek pod adres za okrągłe 20euro. Przyjechał BIAŁYM MITSUBISHI ASX nr rej. zaczynający sie od litery PO Poznań lub leasing w Poznaniu.

Niestety dziecko do chwili obecnej nie otrzymało podarunku, pan zawłaszczył lub poprostu ukradł wyprawkę dla niemowlęcia inkasujac przy tym czystą gotówkę. Człowiek ten nie wyglądał na biednego, przyjechał nowym autem, młody około 30-40 lat średniego wzrostu, mówił że mieszka w NOOTDORP i zajmuje sie budowlanką, tynki i takie tam. Jego żona lub dziewczyna około 30-40 lat średniego wzrostu.
Jakim trzeba być typem człowieka żeby kraść śpioszki i ubranka dziecku??
Nr telefonów pana to hol.-0645xxx589, oraz polski 570xxx769. Może któryś z forumowiczów zna tego pana, lub wie gdzie obecnie przebywa. Może nawet nie wiecie czym zajmuje sie kolega z pracy, sąsiad lub nawet współlokator, a to jest może jego sposób na dorobienie się.
Zawsze ufałem ludziom, wierzyłem na słowo ale czasy sie zmieniają i trzeba zacząć uważać, nawet w tak fajnym kraju jak Holandia. Wszelkie ewentualne informacje o miejscu pobytu pana z BIAŁEGO MITSUBISHI ASX proszę kierować na email borowska81@o2.pl
Zgłoś wpis
9 Postów
beata kwiatek
(bea47)
Początkujacy
Mojemu tacie w Polsce na stoczni wlamali sie do szafki I ukradli brudne ciuchy robocze wraz z brudnymi smierdzacymi skarpetkami I recznikiem.. ..nic juz mnie nie zdziwi
Zgłoś wpis
2 Posty
Michał Latkowski
(michallato)
Początkujacy
Ten typek prawdopodobnie zamieszkuje w miejscowośći Nootdorp a w Polsce w Ząbkowicach Śląskich. Może ktoś widuje to auto na ulicach Nootdorpu. Za pomoc w odnalezieniu oferuję skrzynkę piwa.
Zgłoś wpis


Bliżej nas