Kocabas
Forum Holandia, Belgia
Witamy, Gość
Proszę Login albo Zarejestruj.    Zapomniałeś hasło?
zakupy internetowe (1 wejść) (1) Gość
Idź na dółUlubione: 0
TEMAT: zakupy internetowe
wiktor56 (Użytkownik)
Początkujacy
graphgraph
Użytkownik offline Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
zakupy internetowe 1 Rok, 9 Miesięcy temu  
korzystaliście ze strony sknerus.pl/? widzialem na niej wiele ciekawych ofert i wlasnie sie zastanawiam nad licytacja, cos slyszeliscie czy raczej nie?

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
mediula (Użytkownik)
Początkujacy
graphgraph
Odp.:zakupy internetowe 8 Miesięcy temu  
ze sknerusa nie korzystalm, jesli juz to ceneo, sprzedajemy , ale ostatnio artykuły dla dzieciaków kupujemy na sklep.meble-wisad.pl/213-pamiatki-i-prezenty i prezenty i mebelki. Szybka dostw, sprawdzony sklep, to nie chce nam sie szukac dalej...

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Tomia (Użytkownik)
Początkujacy
graphgraph
Odp.:zakupy internetowe 7 Miesięcy, 1 Tydzień temu  
Korzystam jedynie ze sklepów internetowych i allegro. Do innych miejsc jakoś nie mam przekonania. Ostatnio znalazłam sobie ładne kolczyki www.viadem.pl/product-pol-5922-Zlote-kol...skrzydla-aniola.html w sklepie Viadem i właśnie w Internecie tylko je wyszukałam, stacjonarnie nigdzie nie ma. Myślę, że niedługo tylko w sieci będę kupować.

Loguj się Loguj się  
olus16 (Użytkownik)
Początkujacy
graphgraph
Odp.:zakupy internetowe 6 Miesięcy, 4 Tygodni temu  
Ja robie tutaj zakupy www.americanoutlet.pl/pl/ . Towar sprowadzany jest z USA i jak na takie marki ceny sa bardzo przystepne. Fajne sa WYPRZEDAZE i PROMOCJE a przy zakupie daja fajny rabacik

Loguj się Loguj się  
Malgorzata001 (Użytkownik)
Bywalec
graphgraph
Odp.:zakupy internetowe 6 Miesięcy, 3 Tygodni temu  
Witam .

Nazywam się Pani Małgorzata Budnicka, certyfikat z dużym kapitałem, który może zaspokoić swoją potrzebę pożyczki pożyczkodawcy. Robię pożyczki w wysokości 2000 euro aż do 985.000 euro, w wysokości 2% na okres 1 do 30 lat spłaty. Moja procedura jest bardzo szybka i niezawodna.

Kontaktowy e-mail: budnicka1967@gmail.com

Loguj się Loguj się  
antonina (Użytkownik)
Początkujacy
graphgraph
Odp.:zakupy internetowe 1 Miesiąc temu  
Moi znajomi zamawiali meble z Polski, taniej i wiele funkcjonalności.
Katalog mebli BRW - Black Red White obejrzycie na stronie https://www.brw.com.pl/katalogi/
Jest tam również wiele porad dotyczących odpowiedniego rozmieszczenia mebli oraz doboru kolorów.

Loguj się Loguj się  
milakos (Użytkownik)
Początkujacy
graphgraph
Odp.:zakupy internetowe 2 Tygodni, 6 Dni temu  
Lubię robic zakupy w sieci, bo jest tanio i wygodnie Najwięcej to chyba kupuję kosmetyków

Loguj się Loguj się  
mariuszemm (Użytkownik)
Początkujacy
graphgraph
Odp.:zakupy internetowe 4 Dni, 23 Godziny temu  
Ja najczęściej kupuję na ebayu

Loguj się Loguj się  
AmigosPrzewozy (Użytkownik)
Bywalec
graphgraph
Odp.:zakupy internetowe 4 Dni, 10 Godziny temu  
Witam Wszystkich na forum. Jeżeli chodzi o zakupy w sklepach internetowych to nie mam jednej ulubionej firmy czy adresu, często zwracam uwagę na aktualne promocje i opinie na temat danego sklepu. Jak do tej pory jeszcze się nie zawiodłem, tego typu zakupy to przyjemność i oszczędność, wygoda.

Loguj się Loguj się  

Ostatnio edytowany: 2017/10/13 08:23 przez AmigosPrzewozy.
Idź do góry
Dla Polek, które chcą leczyć się w Polsce polecamy znanego i cenionego ginekologa w Płocku

Wspólna podróż na święta!

Wspólna podróż

Pokaż wszystkie połączenia

Ludzie z Twojej okolicy

Adam K
karolina metzger
Pingwin BRONX
miroslaw Urban
Ostatnia wiadomość: 1 godzinę, 18 minut temu
  • Kamil666 : £$€
  • Kamil666 : Szukam kobiety na teraz
  • kinga009 : Nowy portal całkowicie darmowy z ponad 400 000 użytkownikami z całej Polski i Europy tylko Polskie Profile kategorie jakie możesz znaleść tu -Kobiety - Mężczyzny - Pary - Trans - Less -Gay Korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe Zapraszamy ! Link: «link» Link: «link» Link: «link»
  • Adiii : Jedź do duisburga tam poruchasz za 30euro
  • Marcelek : Witam szukam chetnej na spotkanie sex i moze na dluzej mieszkam w arcen kolo Venlo nie mam auta ani lokum tel 31649734509 lub 31576714546 wiek do 50 lat ja mam 40 lat
  • kinga009 : Nowy portal całkowicie darmowy z ponad 400 000 użytkownikami z całej Polski i Europy tylko Polskie Profile kategorie jakie możesz znaleść tu -Kobiety - Mężczyzny - Pary - Trans - Less -Gay Korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe Zapraszamy ! Link: «link» Link: «link» Link: «link»
  • Marcelek : Szukam chetnej na spottkanie bez zobowiazan mam 40 lat mieszkam w arcen kolo Venlo nie mam auta ani lokum tel 31649734509 lub 31576714546 w tygodniu do 15 mam gdzie
  • Kamil666 : Szukam kolezanki
  • Marcelek : Sex spotkanie bez zobowiazan mieszkam w arcen kolo Venlo nie mam auta ani lokum tel 31649734509 lub 31576714546
Nie jestes zalogowany. Aby napisać wiadomość  
  lub

Nowe kluby

default logoHarderwijk i okolice
(Otwarta dla wszystkich)
2014-03-10 00:38
default logowoj.pomorskie zapraszam do grupy
(Otwarta dla wszystkich)
2013-09-11 14:36
default logoBiseksualiści
(Otwarta dla wszystkich)
2013-04-28 20:46