Busy do Holandii, Beligii, Niemiec
Forum Holandia, Belgia
Witamy, Gość
Proszę Login albo Zarejestruj.    Zapomniałeś hasło?
Uzyskiwanie odszkodowań z wypadków (1 wejść) (1) Gość
Idź na dółUlubione: 0
TEMAT: Uzyskiwanie odszkodowań z wypadków
drb (Użytkownik)
Początkujacy
graphgraph
Użytkownik offline Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Uzyskiwanie odszkodowań z wypadków 3 Lat, 4 Miesięcy temu  

Loguj się Loguj się  

Ostatnio edytowany: 2013/05/08 15:16 przez .
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
koper15 (Użytkownik)
Początkujacy
graphgraph
Odp.:Uzyskiwanie odszkodowań z wypadków 1 Rok, 11 Miesięcy temu  
Witam. Mam problem. W zeszłym roku uległem wypadkowi przy pracy na terenie Norwegii. Sytuacja była trochę skomplikowana. Jeździłem jako kierowca w firmie transportowej. Żeby otworzyć naczepę z tyłu samochodu (która była uszkodzona i wielokrotnie było to zgłaszane) musiałem używać czegoś co miałem pod ręką np. rurki, deski. Kiedyś nie miałem żadnej rzeczy do pomocy i musiałem zrobić to ręcznie. Wtedy element metalowy spadł mi na rękę w wyniku czego miałem ją złamaną w dwóch miejscach oraz miałem zmiażdżone palce u prawej ręki. Jestem osobą praworęczną i już tak na prawdę nigdy nie będzie ona sprawna. Proszę o pomoc co powinienem zrobić w tej sytuacji? Znajomi powiedzieli, że najlepiej zgłosić się do jakiejś firmy odszkodowawczej. Czy ktoś mógłby polecić mi jakąś firmę oraz jakie dokumenty potrzebowałbym do zgłoszenia takiej sprawy. z Góry dziękuję za odpowiedź.

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
BZIKU (Użytkownik)
Doświadczony forumowicz
graphgraph
Kiedyś nie miałem żadnej rzeczy do pomocy i musiałem zrobić to ręcznie. Wtedy element metalowy spadł mi na rękę w wyniku czego miałem ją złamaną w dwóch miejscach oraz miałem zmiażdżone palce u prawej ręki.
weź się ogarnij chlopie.... Jestem osobą praworęczną i już tak na prawdę nigdy nie będzie ona sprawna.
to lewą reką otwieraleś?

Loguj się Loguj się  
M^K (Użytkownik)
Bywalec
graphgraph
Bzikq czytaj ze zrozumieniem...:

Loguj się Loguj się  
Baileys (Gość)
Latający Holender
graphgraph
Koper popierwsze w prawie holenderskim jak jestes kierowca a auto jest niesprawne to mozesz a nawet musisz odmowy/pracy jazdy tym autem.
po drugie skoro jezdziles/pracowales na terenie Norwegii to dlaczego o odszkodowanie chcesz sie starac poprzez NL/BE ?

Loguj się Loguj się  
BZIKU (Użytkownik)
Doświadczony forumowicz
graphgraph
Czytam ze zrozumieniem Kasiek Mialem co innego na mysli-liczylem ze kolega napisze cos wiecej.Znam z opowiadania mojego kompana,Holendra jak sie odbyła jego sprawa z odszkodowaniem,heh.Michael jest leworęczny,czopowalismy płyty,dość ciężkie a otwory ustawić wiadomo dość precyzyjnie trzeba trzymać/ustawić.....Chwycił l;ewą,dobrze ustawił wiec wziął młotek w prawa ręke (aby nie ruszyc płyt już) i uderzyl...Heh,nie w płyte a w reke.....
Wyobraźcie sobie,ze w pismie które otrzymał od ubezpieczyciela........Musiał UZASADNIĆ (sic!) czemu "uzył" ręki prawej,skoro jest leworęczny...hahahaha
Troche to inaczej sformuowane było niz to na szybko pisze,ale wychodziło (chłopski rozum) na to ze skoro jest leworęczny-trza napierd**** młotkiem lewą reka
@Joanna
byc moze kolega pracuje w firmie NL

A dla rozladowania i refleksji......może taka stara wisienka

Loguj się Loguj się  

Ostatnio edytowany: 2013/01/19 22:13 przez BZIKU.
Viooltje (Gość)
Latający Holender
graph
Whahaha!

Bziku, prześmieszne!

A swoją drogą, czemu dajecie się wciągać w rozmowę o niczym? Wg mnie spamer przypomniał o swoim ogłoszeniu sprzed roku i tyle.

Dziuby!

Loguj się Loguj się  
ziemianin (Użytkownik)
Początkujacy
graphgraph
Koper 15 podam Ci dwa miejsca gdzie możesz się ze swym problemem zgłosić: ...oraz meil: xxxJest to firma holenderska, która zajmuje się prowadzeniem spraw dotyczących odszkodowań. Napewno się dogadasz gdyż jest tam Polka w tej administracji. Drugi kontakt to firma V... z Warszawy przy ulicy Lwowskiej ich imeil: xxxZarówno w jednej jak i w frugiej firmie nie pobierają żadnych zaliczek i co najważniejsze prowadzą sprawy na terenie całej Europy. Z racji tej, że jestem spedytorem to jedno Ci podpowiem: każdy kierowca podpisujący dokument CMR jest automatycznie ubezpieczony w czasie trwania przewozu określonego w tymże dokumencie. Powodzenia
Teraz co do sprawności auta: naczepa nie jest autem to po pierwsze, po drugie kierowca odbierając załadowaną naczepę nie jest w stanie sprawdzić całkowicie jej stanu technicznego. Może co jest jego obowiązkiem sprawdzić stan ogumienia, oświetlenia oraz zewnętrznie czy nie jest uszkodzona. Naczepa posiada plandekę która do połowy zasłania burty i w całości tył naczepy po zaladowaniu jest zaplombowana i nie ma możliwości aby cokolwiek więcej sprawdzić. Wiem to z racji tej, że pracuję jako spedytor i dziennie wysyłam dziesiątki kierowców po odbiór naczep załadowanych w różnych firmach.
Szanowna Pani Admin. Uważam, że na takim forum każdy ma prawo zwrócić się do ogółu z prośbą o pomoc w rozwiązaniu czegoś z czym nie może sobie poradzić. Nazwanie tego człwieka spamerem uważam nie na mijescu. Właśnie od Pani należy wymagać odrobinę taktu i tolerancji.

Loguj się Loguj się  

Ostatnio edytowany: 2013/05/08 15:20 przez .
Adamm (Użytkownik)
Latający Holender
graphgraph
@ziemianin, teraz to juz jest spamerow dwoch , a dokladniej dwoch w jednym.
Daruj sobie ten dialog z samym soba lub przeniesc sie w okolice lustra, bedzie latwiej .
Masz od tego dzial ogloszen lub wysuplaj pare centow na platny baner.

Loguj się Loguj się  
ziemianin (Użytkownik)
Początkujacy
graphgraph
Dziekuje za radę ale nie skorzystam. Zbyt mocno cenię własną godność i dlatego nie odpowiem tak jak to oczekujesz

Loguj się Loguj się  
Baileys (Gość)
Latający Holender
graphgraph
hm hmmm
Panie spedytorze ze tak powiem z pana taki swiatowy czlowek jak zdupy trabka .
1) Naczepa jest czescia auta w chwili jak jest podlaczona do ciagnika .
2) prawo dla kazdego kierowcy jest takie same na calym swiecie niespawnym pojazdem nie masz obowiazku jechac/brac do uzytkowania masz prawo a wrecz obowiazek odmowy jego uzytkowania.
3) Zaplombowane auta sprawdza sie tak samo co do stanu technicznego jak i kazde inne nie zaplombowane auto .
4) W wypowiedzi koperka byla mowa o drzwiach a nie o plandece . Drzwi otwieral on sam i wiedzial ze sa od dluzszego czasu uszkodzone .Wiec mial wiele okoazji zeby cos z tym zrobic lub odmowic jazdy takowym sprzetem .
5) jako "spedytor "powinienes wiedziec ze : CMR nie jest ubezpieczeniem wiec kierowca nie jest ubepieczony w chwili podpisania vrachtbrief . Napewno towar jak i auto musi byc uzbezpieczone przez jego pracodawce . Jego pracodawca powinien tez byc uzbepieczony od wypadku jego pracownikow w trakcie pracy lub choroby.
I tu moja rada dla pana przelozonego : prosze wyslac tego swiatowca na ponowne szkolenia bo mozecie miec niesamowite problemy z powodu jego niekompetencji .Bo skoro wielki "SPEDYTOR "wysylajacy dziesiatki kierowcow dziennie po naczepy nie wie ze CMR nie jest ubzepieczeniem , nie ma pojecia ze istnieja naczepy nie tylko plandekowe i niezwraca uwagi na drobnoski ktore moga wasza firme kosztowac krocie i nie zna wielu wielu innych aspektow logistyki i prawodawstwa z tym zwiazanego , to naprawde jak najszybsze wyslanie go na pownowne szkolenie jest jak najbardziej wskazane .
Co do Nostimos potwierdze kompetencje firmy . Osoba polsko jezyczna i jak najbardziej kompetentna jest pani Malgorzata .

Loguj się Loguj się  

Ostatnio edytowany: 2013/01/21 10:33 przez .
tymoon (Użytkownik)
Początkujacy
graphgraph
Odp.:Uzyskiwanie odszkodowań z wypadków 1 Rok, 8 Miesięcy temu  
Witam. Chciałbym sie starać o odszkodowanie po wypadku przy pracy. Słyszałem, że od pracodawcy mogę się starać w momencie gdy on w jakiś sposób zawinił. Do mojego wypadku doszło ponieważ pracowałem na wadliwym sprzęcie więc myślę, że to się liczy. Czy ktoś mógłby mi pomóc i powiedzieć jak cała procedura dochodzenia odszkodowania wygląda.

Loguj się Loguj się  
Idź do góry

Wspólna podróż na święta!

Wspólna podróż

Pokaż wszystkie połączenia

Ludzie z Twojej okolicy

Adam N
Artur K
Kinga ID
Grzegorz j

Nowe na Forum

Ostatnia wiadomość: 6 godzin, 26 minut temu
  • NoProblem : www.podatekwholandii.nl
  • lolek7474 : 0619689066
  • lolek7474 : -Usuwanie wirusów -Naprawa systemu(wgranie nowego systemu WIN7) -czyszczenie pamieci -Prosze o sms nie zawsze moge odebrac telefon Cena 10 euro Wgranie calego systemu+sterowniki 20 euro Rotterdam
  • korakasia : Hurtowa WYPRZEDAŻ orginalnych telefonów Samsung GALAXY S 4 Wymiary: 136,6 x 69.8 x 7.9 mm Waga: 130 g Ekran dotykowy: Tak Klawiatura Qwerty: Nie Klawiatura numeryczna: Nie Pasma pracy: EDGE/GPRS (850/900/1800/1900 MHz), HSPA+ (850/900/1900/2100 MHz), LTE Cat 3 (800/850/900/1800/2100/2600 MHz) Maksymalny czas czuwania: 370 h Pojemność baterii: 2600 mAh System operacyjny: Android 4.2.2 Rodzaj wyświetlacza: FHD sAMOLED Rozmiar wyświetlacza: 5.0 cale Rozdzielczość wyświetlacza: 1920 x 108
  • korakasia : Hurtowa WYPRZEDAŻ orginalnych telefonów Samsung GALAXY S 4 Wymiary: 136,6 x 69.8 x 7.9 mm Waga: 130 g Ekran dotykowy: Tak Klawiatura Qwerty: Nie Klawiatura numeryczna: Nie Pasma pracy: EDGE/GPRS (850/900/1800/1900 MHz), HSPA+ (850/900/1900/2100 MHz), LTE Cat 3 (800/850/900/1800/2100/2600 MHz) Maksymalny czas czuwania: 370 h Pojemność baterii: 2600 mAh System operacyjny: Android 4.2.2 Rodzaj wyświetlacza: FHD sAMOLED Rozmiar wyświetlacza: 5.0 cale Rozdzielczość wyświetlacza: 1920 x 108
  • rogal : szukam milej pani do milego towarzystwa na swieta i sylwestra bo samemu to troszke lipa pozdro ;) ;)
  • tatart : Desperat, idz do burdelu, tam za sponsoring daja dupy. I to legaonie.
  • Hades27 : Hej! Czy znajdzie sie jakas zdecydowana Pani z okolic Roermond ,ktora chcialaby sie umowic z przystojnym 27latkiem dzisiaj na seks spotkanie w zamian za sponsoring. Tylko zdecydowane Panie .
  • Bartbarti : Cześć, szukam kochanki.
  • MikeKruk : :arrow:
Nie jestes zalogowany. Aby napisać wiadomość  
  lub

Nowe kluby

default logoHarderwijk i okolice
(Otwarta dla wszystkich)
2014-03-10 00:38
default logowoj.pomorskie zapraszam do grupy
(Otwarta dla wszystkich)
2013-09-11 14:36
default logoBiseksualiści