Firmy zzp trans. € 5000,0 do 9000,0 /kierowca C+E

Wszystkie regiony  |   27-04-2024 09:25   |  Numer ogłoszenia: 154646
Firmy  zzp trans. € 5000,0 do 9000,0 /kierowca C+E
  • Stanowisko:Kierowca na zzp
  • Branża:Transport i Logistyka
ZZP TRANSPORT
€ 5-9tysi. miesiecznie
doswiadczenie swoja firma i juz dobrze zarabiasz
chcez otworzyc firme my jestesmy z toba
od € 22,00 do 26,62 za godzine pracy w fazie poczatkowej
e mail:info@mv-logistics.nl

  • Opis stanowiska:
    Kierowca C+E
  • Wymagania:
    język angielski podstawowo
    lub
    język holenderski
  • Oferujemy:
    ciągnik,uposazenie
    stale zlecenia

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

  • Odsłon: 1084