Order picker w Albert Hein-13.64 euro

Holandia Północna  |   17-04-2024 11:51   |  Numer ogłoszenia: 179588
  • Stanowisko:Order picker
  • Branża:Inne
Praca w jednej z najbardziej popularnej w Holandii sieci supermarketów.
Centrum Logistyczne AH zajmuje się zamówieniami klientów indywidualnych od momentu ich wpłynięcia do momentu dostawy. Zamówienia, które wpływają przez aplikację, dostarczane są pod adres w czasie, który najbardziej odpowiada odbiorcom.
WYMAGANIA:
angielski na poziomie komunikatywnym
mile widziane prawo jazdy kat .B
chęć współpracy na dłuższy okres (minimum 3 miesiace)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Jako Orderpicker będziesz kompletować zamówienia z wykorzystaniem systemu VOICE SPEAK – słuchawki, możliwość wybrania języka polskiego.

Na tym stanowisku ważna jest dbałość o kontrolę jakości oraz dostępność zbieranych produktów.
W magazynie są dwa działy chłodniejszy w którym praca odbywa się w temperaturze około 2-3 stopni Celsjusza, oraz w hala ciepła-produkty suche.

Zmiany:
7:00 do 16:00- poranna
23:00 do 7:00- nocna
OFERUJEMY:
kontrakt holenderski
pomoc w zorganizowaniu wszystkich formalności
pomoc w zorganizowaniu dojazdu z Polski do Holandii
ubezpieczenie
dodatki zmianowe, wakacyjne, za nadgodziny
opiekę koordynatora
wypłaty tygodniowe -stawka 13.64 brutto
zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
Wyślij swoje cv na a.knysak@flexcraft.eu lub zadzwoń 48 573-104-386 !
Oferta pracy tymczasowej
KRAZ 273

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

  • Odsłon: 810