Reachtruck na magazynie-16.03 euro-od zaraz

Brabancja Północna  |   1 dzień temu   |  Numer ogłoszenia: 182252
  • Stanowisko:Reachtruck
  • Branża:Transport i Logistyka
Reachtruck na magazynie spożywczym
Miejsce pracy: Alkmaar
WYMAGANIA:
holenderskie certyfikaty na reachtruck
angielski na poziomie komunikatywnym
mile widziane prawo jazdy kat B
chęć współpracy na minimum 3 miesiace
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Zakres obowiązków operatów wózków widłowych
Wykonywanie transportu wewnątrzzakładowego wózkiem jezdniowym
Wykokywanie czynności pomocniczych, obsługowych i konserwacyjnych wózka jezdniowego
Praca na magazynie spożywczym
OFERUJEMY:
pomoc w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii i z Holandii do biura
wypłaty tygodniowe
opiekę polskiego koordynatora
ubezpieczenie
zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
dodatki zmianowe, za pracę w soboty
dojazd do pracy
Stawka : 13.76 euro brutto + 8,51 dodatku ADV+8% dodatku wakacyjnego = 16.03 euro brutto
Jeśli zainteresowała Cię ta oferta NIE CZEKAJ -APLIKUJ ! Wyślij swoje cv na a.knysak@flexcraft.eu lub zadzwoń 48 573-104-386 !
Flexcraft Sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273
Oferta pracy tymczasowej
  • Miejsce pracy:
    Alkmaar

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
57X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 481