Operator wózka widłowego przedniego

Brabancja Północna, Etten-Leur  |   08-05-2024 13:55   |  Numer ogłoszenia: 183974
  • Stanowisko:Operator wózka widłowego
  • Branża:Przemysł
Wynagrodzenie
€14,16 za godzinę

Akceptowane języki
Holenderski, Angielski

Branża
Logistyka

Miejsce pracy
Etten-Leur, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Naszym klientem jest międzynarodowa firma transportowa i magazynowa z dwiema lokalizacjami w Holandii i pięcioma w Polsce. Dzięki powierzchni magazynowej o powierzchni 150 000 metrów kwadratowych oferują usługi logistyczne różnym klientom.
Jako operator wózka widłowego przedniego, jesteś odpowiedzialny za załadunek ciężarówek i ich rozładunek, przenoszenie palet i materiałów do właściwej lokalizacji w magazynie oraz zarządzanie zapasami.
Będziesz pracował na 2 lub 3 zmiany, w zależności od zespołu, do którego dołączysz. Poranne zmiany zaczynają się od 7:30 do 16:30, popołudniowe zmiany zaczynają się od 14:30 do 23:30. W sumie będziesz pracować 40 godzin tygodniowo.
W pierwszych dniach otrzymasz wprowadzenie, instrukcje bezpieczeństwa i szkolenia, aby poznać firmę i działania związane z pracą. Dołącz do tego zmotywowanego zespołu jako operator wózka widłowego przedniego!
  • Miejsce pracy:
    Etten-Leur
  • Opis stanowiska:
    Umieszczanie produktów/opakowań na paletach
    Załadunek produktów
    Rozładowywanie produktów z ciężarówek
    Zarządzanie zapasami
  • Wymagania:
    Posiadanie ważnego certyfikatu operatora wózka widłowego przedniego
    Dobra kondycja fizyczna
    Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    Posiadanie prawa jazdy kat. B
    Dostępność na dłuższy okres
    Znajomość języka holenderskiego i/albo języka angielskiego
  • Oferujemy:
    Płatności na czas
    Płatności tygodniowe
    Gwarantowane godziny pracy
    Zorganizowane zakwaterowanie
    Transport do/z pracy
    Ubezpieczenie zdrowotne
    Program lojalnościowy
    Rekrutacja online
    Aplikacja MyOTTO
    Pomoc 24/7

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+3X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 71