Kierowca w Heemskerk w Rijnsburgu

Wszystkie regiony  |   3 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 191109
  • Stanowisko:Kierowca
  • Branża:Transport i Logistyka
Wynagrodzenie
2424€ - 3072€

Akceptowane języki
Niderlandzki, angielski

Branża
Logistyka

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Heemskerk Fresh & Easy produkuje zdrowe, świeże i proste zestawy żywności, takie jak sałatki do posiłków lub pudełka z owocami. Codziennie świeże surowce są przetwarzane na smaczne produkty. Są one dostarczane do krajowych i międzynarodowych supermarketów i sieci.

Jako kierowca będziesz jeździć ciężarówkami do centrów dystrybucyjnych w Holandii, Niemczech i Belgii. Na ustalonej trasie będziesz jeździł do klientów, aby dostarczać im świeże produkty. Podczas jazdy powrotnej do magazynu Heemskerk, co jakiś czas będziesz musiał zatrzymać się u plantatorów, aby załadować surowce.

Będziesz pracować na zmiany dzienne, wieczorne i nocne. Po każdej zmianie będziesz wracać do magazynu w Rijnsburgu, co oznacza, że każdego dnia będziesz spać w domu.

Rozwój osobisty jest kluczowy, w związku z czym oferowana jest cyfrowa platforma e-learningowa. Jeśli masz zaległe koszty szkolenia, istnieje możliwość, że Heemskerk je przejmie. Oferowane są też różne benefity: plan rowerowy, darmowy padel i możliwość dodatkowego urlopu bezpłatnego.

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Prowadzenie ciężarówki
Dostawy do klientów
Ładowanie surowców

Wymagania
Minimum średnie wykształcenie (MBO+)
Posiadanie aktualnego prawa jazdy kategorii CE
Odpowiednia liczba godzin szkoleniowych dotyczących kodu 95 lub chęć ich uzyskania
Dostępność na dłuższy okres
Znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego

KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+3X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 98