Pracownik porządkowy - Den Bosch - €15.32/h

Brabancja Północna, 's-Hertogenbosch  |   17-04-2024 15:25   |  Numer ogłoszenia: 192063
  • Stanowisko:Dozorca
  • Branża:Przemysł
Poszukujemy zmotywowanych i wszechstronnych talentów na stanowisko DOZORCY w firmie zajmującej się praniem odzieży roboczej. O firmie:Z poświęceniem dla doskonałości i zobowiązaniem do spełniania zmieniających się potrzeb swoich klientów, ta firma ciągle posuwa granice innowacji w sektorze obiektów i higieny. Jej reputacja wysokiej jakości usług wyprzedza ją, zdobywając zaufanie klientów z różnych branż. Pozostając na czele postępu technologicznego i najlepszych praktyk branżowych, firma ta konsekwentnie dostarcza nowatorskie rozwiązania, które zwiększają efektywność,
  • Miejsce pracy:
    Den Bosch
  • Opis stanowiska:
    Co będziesz robić jako Pracownik Porządkowy / Techniczny:

    Samodzielne wykonywanie prostych zadań konserwacyjnych.
    Pomoc przy awariach.
    Wsparcie dla zespołu Technicznego, gdy jest to konieczne.
    Praca w zróżnicowanym i zaangażowanym zespole, z pozytywnym nastawieniem i szacunkiem dla różnych kultur.
    Utrzymywanie nadzoru i podejmowanie zdecydowanych działań w dynamicznym środowisku.
  • Wymagania:
    Wymagania dotyczące pracy:

    Jesteś dostępny/a na 36 godzin tygodniowo.
    Znasz przynajmniej średni poziom języka angielskiego (poziom B1)
    Masz doświadczenie w obsłudze systemów komputerowych.
    Lubisz pracować w zespole, ale również czujesz się komfortowo przy indywidualnych zadaniach.
    Ze względu na charakter pracy, nie możesz być daltonistą.
    Znajomość języka niderlandzkiego będzie dodatkowym atutem.
    Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem.
  • Oferujemy:
    Co oferujemy?

    Praca w młodym i zróżnicowanym zespole.
    Długoterminowa perspektywa zatrudnienia.
    Możliwość podpisania bezpośredniej umowy z firmą.
    Premia za pracę zmianową w wysokości 15%.
    Początkowa stawka godzinowa w wysokości 15,32 euro (13,32 euro + 15% premii za pracę zmianową).
    Zapewnione 36 godzin pracy tygodniowo.
    Praca w dwuzmianowym systemie rotacyjnym.
    2 przerwy kawowe i 1 przerwa na lunch (niepłatne).
    Odzież ochronna zapewniona przez firmę.
    Darmowy transport do i z pracy (opcjonalnie).
    Dodatek na dojazdy w przypadku własnego transportu.
    Darmowe napoje: herbata, kawa i zupy.

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 57