Monter sprężarek mechanicznych w Howden Thomassen

Holandia Południowa  |   18-04-2024 14:00   |  Numer ogłoszenia: 192102
  • Stanowisko:Monter sprężarek mechanicznych w Howden Thomassen
  • Branża:Inne
Wynagrodzenie €16,48 za godzinę

Akceptowane języki Holenderski, Angielski

Branża Techniczna

Miejsce pracy Rheden, Holandia

Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Howden Thomassen Compressors jest dostawcą sprzętu do sprężania gazu na zamówienie dla różnych branż. Firma łączy własną technologię i światową wiedzę inżynierską, aby projektować i dostarczać rozwiązania i usługi dla swoich klientów, które pomagają optymalizować procesy przeładunku powietrza i gazu.
Jako monter sprężarek mechanicznych trafisz do jednego z zespołów i będziesz odpowiedzialny za montaż elementów sprężarek, budowanie kompletnego poślizgu sprężarek, podłączanie wszystkich rurociągów, rur i kabli, również przygotowanie sprężarki do testowania.
Będziesz pracować na dwóch zmianach, zaczynając od 6:15 do 14:45 i od 14:30 do 23:00. Będziesz pracować 40 godzin tygodniowo.
W pierwszych dniach zostaniesz wdrożony/-a i otrzymasz instrukcje bezpieczeństwa. Zostaniesz przeszkolony/-a pod kątem zapoznania się z firmą i swoimi obowiązkami. Dołącz do zespołu jako monter sprężarek mechanicznych!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Montaż elementów sprężarek
Wykańczanie produktów
Łączenie wszystkich części
Przygotowywanie produktów
Praca z narzędziami pomiarowymi
Praca z narzędziami regulacyjnymi

Wymagania
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Posiadanie wiedzy technicznej
Umiejętność czytania rysunków technicznych
Posiadanie prawa jazdy kat. B
Doświadczenie w pracy z narzędziami pomiarowym i regulacyjnymi
Znajomość języka angielskiego i/lub niderlandzkiego
  • Miejsce pracy:
    Rheden, Holandia
  • Opis stanowiska:
  • Wymagania:
    Wymagania
  • Oferujemy:
    Benefity
    Pomoc 24/7

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 16