WYKŁADANIE TOWARU - NOCNE ZMIANY - AMSTERDAM

Holandia Północna, Amsterdam  |   09-05-2024 21:24   |  Numer ogłoszenia: 192581
  • Stanowisko:Merchandiser
  • Branża:Transport i Logistyka
PRACA NA NOCNE ZMIANY !

Znasz język angielski i chciałbyś pracować w Amsterdamie?
Świetnie się składa

Co będziesz robić?

• Układanie towaru na półkach sklepowych
• Dbanie o prawidłową ekspozycję produktów i wygląd alejek sklepu
• Sprawdzanie dat przydatności produktów do spożycia i zgodności cen oraz oznaczeń promocyjnych

Dlaczego warto?

• 50% dodatku za pracę między 22:00 – 06:00
• Równowaga pomiędzy życiem zawodowym a osobistym
• Tygodniówki
• Możliwość awansu na stanowisko lidera zespołu
• Darmowy transport do pracy

• Po 3 miesiącach podstawa może wzrosnąć do €14,37 (zawiera dodatek wakacyjny) – w zależności od wyników
Wymagania:
• Angielski na poziomie komunikatywnym (B1)
• Umiejętności pracy w grupie
• Mile widziana chęć podjęcia pracy na dłużej

Czekamy na Ciebie! Wyjedź z nami bezpiecznie i pod opieką koordynatorów

kontakt: 505 418 409
office@humanbe.pl

Pozdrawiamy,
Agencja HumanBe Polska
  • Miejsce pracy:
    Amsterdam
  • Opis stanowiska:
  • Wymagania:
  • Oferujemy:

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
50X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 48