Praca na produkcji pizzy - OD ZARAZ!

Wszystkie regiony  |   10-05-2024 13:01   |  Numer ogłoszenia: 192591
  • Stanowisko:Produkcja
  • Branża:Gastronomia
Oferujemy:Pracę na magazynie z produktami spożywczymi do sieci pizzeriilubPracę na produkcji pizzy
  • Miejsce pracy:
    Amstelveen
  • Opis stanowiska:
    - obsługa maszyny wyrabiającej ciasto,

    - uzupełnianie kartonów do maszyny pakującej, sprawdzanie wagi kartonów z zamrożonymi kulkami ciasta – czy jest prawidłowa i zamykanie kartonów,

    - maszynowe czyszczenie brudnych skrzynek,

    - pakowanie zamrożonego ciasta, do kartonów,

    - pakowanie świeżego ciasta do pizzy.

    Praca odbywa się rotacyjnie na każdym z działów, dzięki temu będziesz mógł nauczyć się nowych umiejętności.
  • Wymagania:
    - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    - mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych,

    - chęć podjęcia czasu na dłuższy okres czasu,

    - rzetelność i sumienność w wykonywaniu pracy.
  • Oferujemy:
    - atrakcyjne wynagrodzenie 13,30 euro brutto plus dodatki – zmianowe, wakacyjne,

    - zakwaterowanie,

    - legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach,

    - stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym,

    - ubezpieczenie

    - pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zadzwoń na numer +48 798 904 815 bądź wyślij CV na adres renata.lukasik@flexcraft.nl

    To nie to czego szukasz? Nic nie szkodzi. Aplikuj, a my zaproponujemy Ci coś innego ! Posiadamy wiele różnych ofert pracy, m. in.: magazyn, produkcja, ogrodnictwo, przetwórstwo spożywcze, wózki widłowe i wiele innych.

    Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

    KRAZ 273

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

  • Odsłon: 26