PRACA NA MAGAZYNACH I NA PRODUKCJI- OD ZARAZ!

Wszystkie regiony  |   10-05-2024 13:11   |  Numer ogłoszenia: 192592
  • Stanowisko:Produkcja i Magazyny
  • Branża:Inne
Zatrudnimy pracowników z możliwością startu od zaraz, zorganizujemy Twój wyjazd!Zapewnimy mieszkanie oraz dojazd do pracy.Prześlij swoje zgłoszenie - resztą się zajmiemy.To pewne, legalne zatrudnienie !
  • Miejsce pracy:
    Cala Holandia
  • Opis stanowiska:
    na produkcji,

    w magazynach jako order picker,

    na ekspedycji przy rozładunku i załadunku towarów,

    oraz w wielu innych branżach- skontaktuj się z nami, a porozmawiamy o idealnej dla Ciebie ofercie!
  • Wymagania:
    - chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres- minimum 3 miesiące,

    - mile widziane prawo jazdy kategorii B- ale nie jest wymagane!

    - znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym - jest to wymagane tylko w wybranych ofertach,

    - rzetelność i sumienność w wykonywaniu pracy.
  • Oferujemy:
    - atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki,

    - zakwaterowanie,

    - legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach,

    - stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym,

    - ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek,

    - pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:SPOSÓB APLIKOWANIA

    Zadzwoń na numer +48 798 904 815 bądź wyślij CV na adres renata.lukasik@flexcraft.nl

    Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy. KRAZ 273

Zobacz więcej zdjęć

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

  • Odsłon: 46