Praca jako order picker w Albert Heijn Utrecht

Utrecht  |   22-05-2024 12:20   |  Numer ogłoszenia: 192855
  • Stanowisko:Zbieracz zamówień
  • Branża:Transport i Logistyka
Mieszkasz w Holandii i szukasz pewnej pracy na magazynie? Mamy dla Ciebie ŚWIETNĄ WIADOMOŚĆ! Właśnie ruszyliśmy z rekrutacją na nową lokalizację Albert Heijn – Utrecht! Bez wiekówki i znajomości języka!Aplikuj tutaj: https://carriere.pl/mniderlandiaahutrechtpv5  lub na aplikuj@carriere.com
  • Miejsce pracy:
    Albert Heijn Utrecht
  • Opis stanowiska:
    Będziesz odpowiadać za zbieranie zamówień z użyciem ręcznego skanera oraz układanie zamówionych produktów w centrum logistycznym. Zapewniamy szkolenie wstępne!

    O firmie:
    Albert Heijn to lider rynku supermarketów w Holandii z ponad 900 sklepami! Posiada dynamicznie rozwijający się dział e-commerce i zatrudnia ponad 100 000 osób z różnych krajów. Pracownicy dbają o to, by zakupy dotarły na czas do domu klienta.
  • Wymagania:
    - Gotowość do długoterminowej współpracy (min. 6 miesięcy)
    - Dostępność do pracy zmianowej i weekendowej
    - Nie wymagamy znajomości języka angielskiego
    - Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy:
    - Wynagrodzenie od €14,34/h brutto + dodatki (po 13 tyg. €14,67/h)
    - Dodatki za pracę zmianową
    - Dodatek z pracę w niedzielę i święta
    - Dodatek wakacyjny i urlopowy
    - Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
    - In-house (biuro agencji) na terenie zakładu pracy
    - Stołówka
    - Brak wiekowych ograniczeń
    - Ubezpieczenie, możliwość zakwaterowania, transport do pracy
    - Opieka polskiego koordynatora
    - Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:O nas: Carrière International - dynamicznie rozwijająca się agencja pracy z 20-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w rekrutacji na rynek holenderski. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy do branż takich jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Posiadamy Certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego.

    Spodobała Ci się oferta? Aplikuj kopiując link –> https://carriere.pl/mniderlandiaahutrechtpv5

    Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym przetwarzamy w oparciu o Twoją zgodę dla celów prowadzenia rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Taką zgodę wyrażasz klikając w przycisk „Aplikuj teraz” (zamieszczony pod ogłoszeniem o pracę) lub „Wyślij” (zamieszczony pod formularzem aplikacyjnym).

    Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w związku z przystąpieniem do rekrutacji jest Carriere Contracting International Recruitment Polska Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Strzegomska 42B, 53-611 Wrocław (dalej jako: „Administrator”). W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: mojedane[at]carriere.com. Masz prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem. Zgodę możesz wycofać poprzez wysłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na nasz adres korespondencyjny bądź adres e-mailowy: mojedane[at]carriere.com.

    Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności na stronie carriere.international.