Narkotyki z Holandii w pudełkach po butach. Polacy zatrzymani za przemyt Aktualnosci
Adam Świerszcz 09 stycznia 2019
15:00

Narkotyki z Holandii w pudełkach po butach. Polacy zatrzymani za przemyt

1
Skomentuj
Zatrzymano dwóch podejrzanych na Trasie Toruńskiej. www.cbsp.policja.pl
Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji przejęli narkotyki przemycane z Holandii do Polski. Zabezpieczone zostały tabletki ecstasy, „krople gwałtu” oraz amfetamina. Podejrzanym zostały już postawione zarzuty.
W trakcie działań, przeprowadzonych w miniony weekend w Warszawie, na Trasie Toruńskiej zatrzymano dwóch podejrzanych, poruszających się samochodem marki Toyota. Wewnątrz auta mężczyźni mieli ukryte narkotyki w pudełkach po butach. Łącznie policjanci przejęli 1900 tabletek ecstasy, litr GHB („kropli gwałtu”) i prawie 3 kilogramy amfetaminy.
Funkcjonariusze CBŚP od jakiegoś czasu pracowali nad sprawą dotyczącą obrotu środkami odurzającymi i substancjami psychotropowymi. Z zebranych informacji wynika, że przemycone narkotyki miały być rozprowadzane na terenie województwa mazowieckiego i podlaskiego. Ustalono, że grupa kilku osób mogła dokonać przemytu sporych ilości narkotyków z Holandii do Polski.
Sąd Rejonowy w Warszawie postawił dwóm zatrzymanym zarzuty dokonania wewnątrzwspólnotowego nabycia znacznych ilości narkotyków. Wobec mężczyzn zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.
Skonfiskowane tabletki ecstasy
Skonfiskowane tabletki ecstasy
Reklama
Gość
Wyślij
Dodaj zdjęcie
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
maja gna
maja gna 2 dni temu

Nowy portal erotyczny na którym znajdziesz młode Panie
Miliony ofert lasek gotowych na wszystko

www.lovese.1k.pl
...........................
Zupełna anonimowość, Setki ofert z całego kraju.
Free fuuul dostępem

Odpowiedz
Zgłoś komentarz

Bliżej nas