Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Hobby dla kogoś, kto ma dwie złamane nogi - Holandia

Czytali temat:
PietrekV SorimBela JinstKebe SiyonKart Jacub Kowalski (691 niezalogowanych)
4 Posty
SorimBela
(SorimBela)
Początkujacy
W najbliższym czasie nie będę mógł pracować, więc mam dużo czasu. Jakie są fajne hobby dla kogoś, kto nie może chodzić? Moim głównym hobby przed kontuzjami były taniec, joga i ogrodnictwo, czego oczywiście nie mogę teraz robić. Dużo czytałem, oglądałem filmy i grałem w kalimbę zaraz po kontuzji, ale nie mogę już znaleźć niczego, co by mnie interesowało. A ja robię na drutach. Jakie inne fajne hobby lub rzemiosło mogę robić? Przyjmę również wszelkie rekomendacje dotyczące książek, filmów czy gier.
Zgłoś wpis
4 Posty
SorimBela
(SorimBela)
Początkujacy
SorimBela napisał:
W najbliższym czasie nie będę mógł pracować, więc mam dużo czasu. Jakie są fajne hobby dla kogoś, kto nie może chodzić? Moim głównym hobby przed kontuzjami były taniec, joga i ogrodnictwo, czego oczywiście nie mogę tera getappvalley.com/ z robić. Dużo czytałem, oglądałem filmy i grałem w kalimbę zaraz po kontuzji, ale nie mogę już znaleźć niczego, co by mnie interesowało. A ja robię na drutach. Jakie inne fajne hobby lub rzemiosło mogę robić? Przyjmę również wszelkie rekomendacje dotyczące książek, filmów czy gier.

issue got solved!!
Zgłoś wpis
4 Posty
PietrekV
(PietrekV)
Początkujacy
Polecam chodzenie na rękach
Zgłoś wpis


Bliżej nas