Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Hulajnoga elektryczna - Holandia

Czytali temat:
x1x1 Kucharski pvl Natalia Verka Wojciech Sienko (6585 niezalogowanych)
103 Posty
Natalia Verka
(Netke)
Stary wyjadacz
pvl napisał:
Czy na forum są osoby, które do pracy dojeżdżąją za pomocą hulajnogi elektrycznej? Czy warto jest Waszym zdaniem kupić sobie takie urządzenie?

Jak na razie jeżdżę rowerem. Pracę mam na tyle blisko,że dojazd rowerem nie jest dla mnie problematyczny. Ale na tyle daleko że raczej odpada robienie sobie codziennych długich spacerów. Zastanawiałam się nad hulajnogą ale jeszcze nie wiem czy kupię. Nie jako dojazd do pracy ale rekreacyjnie. Jak byłam w Polsce to przejechałam sie na hulajnodze siostrzenicy i powiem Ci, ze fajna opcja, jazda jest całkiem pasjonująca

W sumie przeglądałam sobie hulajnogi na Spokey i nie jest to jakis bardzo wysooki wydatek.... sklep.spokey.pl/pol_m_Sporty_Hulajnogi_Elektryczne-469.html
Zgłoś wpis
1 Post
lucjan40
(lucjan40)
Początkujacy
oczywiscie ze sa osoby ktore jezdza do pracy hulajnoga elektryczna wygodniej oraz bez potu duzo ludzi dojezdza autem,rowerem i nazekaja
Zgłoś wpis


Bliżej nas