Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zwierzaki nasze - Holandia


()
Początkujacy
Proponuje aby porozmawiac o swoich zwierzakach ; psach, kotach ,koniach, wezach ,
ptakach , pajakach itd uwazam , ze to bardzo ciekawy i rozlegly temat. Na poczatek sprobuje obalic mit jaki panuje o psie rasy bulterier, nie bedzie latwo bo opinia o tej wesolej, pieknej,przyjaznej i wiernej rasie dosc skrupulatnie i niestety skutecznie niszczona jest przez nieodpowiedzialnych, skrzywionych psychicznie , niedoroslych osob.
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
JA JESTEM SCZESLIWYM POSIADACZEM DWOCH PSOW TERIERA I BORDOUX DOGA ZNANEGO JAKO SLINIAK HYHYHYHY CO DO BULTERIEROW TO UWAZAM JE ZA PIEKNE MADRE PIESKI TYLKO CZASAMI MAJA NIEODPOWIEDZIALNYCH WLASCICIELI A TO JUZ INNA HISTORIA
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
moj zwierzak


Zgłoś wpis

()
Początkujacy
No mój ZWIERZ to raczej "mniej" groźny choć to pies obronny

Zgłoś wpis

()
Początkujacy
To ja tez pochwale sie swoja psinka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Piotras72 napisał:
No mój ZWIERZ to raczej "mniej" groźny choć to pies obronny



hahaha chihuahua wyginam śmiało ciało.
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
piekniusi
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
mgh napisał:


hahaha chihuahua wyginam śmiało ciało.


Nein...to Ratlerek,maskotka ...A że to pies obronny to nie bd gołosłowny...Jakby co-zakręcisz takim psiaczkiem na smyczy młynka-i w promieniu 3m wszystko pada...buhahahaha
I ekonomiczny.....
A na powaznie-uwielbiam Ratlerki i Labradory...Na labradorka niestety nie mam warunków(ciągłe rozjazdy itd)a taki ratlerek to sama radość...polecam
Zreszta,moim zdaniem-skromnym bo skromnym;w kazdym domu powinno byc zwierzątko...Kot/pies/chomik/rybki/(...)/itd,itp;według uznania...Jakos tak inaczej wtedy w domu
PZDR
Zgłoś wpis
10 Postów
Sylwia ...
(kaczuszka)
Bywalec
hehe fajne te wasze zwierzaczki a ten ratlereek slodziutki hehe ja posiadam 2 pieski shar peia i cocker spaniela no i 3 szynszyle hehe
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja uwielbiam zwierzaki. Mam psa PON (Polskoi Owczarek Nizinny), ona obecnie spedza wakacje u rodzinki w Czechach gdzie ma wielki wybieg,cudowne powietrze i gorska rzeke do kapania No i ulubiony snieg! obenie w domu mam kota... Willem Antonio
Zgłoś wpis


Bliżej nas