Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ilustracja czy szachy? - Holandia

Czytali temat:
@--}--`--,--- Pajac Daniel031 bray91 (318 niezalogowanych)
1 Post
bray91
(bray91)
Początkujacy
Witam, mam problem, jakim hobby chcę się zajmować, pół na pół zajmuję się rysunkiem lub szachami, obie opcje są dla mnie dobre, ale nie mam czasu na jedno i drugie, które wybrać? (Mam tylko 1000 elo w szachach https://9apps.ooo/ i mam jedynie podstawową wiedzę z anatomii do rysowania)
Zgłoś wpis
43 Posty
Bywalec
Rysuj, maluj, rzeźb etc.. szachownice i figury. A tak serio proponuję wizytę u specjalisty od głowy. Pod kilkunastoma nickami zamieszczasz od dekad posty o tematyce ,,hobby,, Bez odzewu. Bez zainteresowania. Na martwym od lat forum. Nie wiem kim jesteś, nie wiem ile masz lat, ale jedno wiem : nie będąc specjalistą potrafię stwierdzić, że beznogi człowiek jest inwalidą. Podobnie jak czytam te, naprawdę, beznadziejnie tytułowane ( o treści nie wspomnę ) posty. Zaspamowana połowa forum. Martwego forum. Życzę udanego powrotu do zdrowia.
Zgłoś wpis


Bliżej nas