Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Nielegalni imigranci dostają pieniądze za opuszczenie Holandii - Holandia

JAREK JANIK
(WARSZ47)
Początkujacy
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Nielegalni imigranci dostają pieniądze za opuszczenie Holandii
u nas bieda w kraju dajcie coś każdemu a wszyscy się wyniesiemy
Zgłoś wpis
Maciej Tucholski
(maciej0605)
Początkujacy
w tym co czytam powyzej nie ma zadnego wspomnienia o polakach czy my tzn. polacy nie obcaizamy rowniez karju ??? dlaczego polakom nie proponuje sie takich rzeczy za zwykly powrot do kraju i wg dlaczego jezeli inni moga to my takze mozemy ???nie rozumiem takich rozwiazan bo kur.. murzyni maja wszystko w du.. i jescze kase dostaja za powrot a jak nie to oskarzaja o rasizm i wg jest to bezsensu !!! wykorzystuja to typowo bambusy a biali maja na tych nie robow zakichanych zapierd... jaki w tym sens????!!!!
Zgłoś wpis
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
We Wloszech to samo

Maciku ^^
dlatego, gdyz nie jestesmy nielegalnymi imigrantami.
Unia europejska, otwarte granice i te sprawy..
Zgłoś wpis
Maciej Tucholski
(maciej0605)
Początkujacy
wiem jak to dziala ale jedno co pewne ze ta unia to przeciwko nam sie obraca w pewnym stopniu... zaraz uslysze ze jestem rasista ale czy czarni nie wykorzystuja swojego koloru skory??? spotkalem sie z kilkoma sytuacjami gdzie nie przyjecie czarnoskurego czlowieka znalazla swoj final w sadzie gdzyz stwierdzil ze nie ma dla niego miejsca "bo jest czarny itd." a na dodatek mialem okazje pracowac z nigeryjczykiem w jednej z firm i na zywca sie opierdalal...majac do pracy to samo co ja i mial wyjeb. i nie mogli na n iego sie wydzierac bo to juz przesladowanie itd. jest to delikatnie mowiac nie sprawdiedliwe alebo wszcyscy albo nikt takie jest moje zdanie na ten temat ...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
1A czy Polacy starają się o azyl?


2Zgadzam się z wypowiedzią poprzedniej osoby.
Poza tym Polacy są o wiele gorzej traktowani niż c....., ale nic nie robia, bo się boją, że stracą prace. Zapier... jak woły, ale c... stoi i się śmieje.

()
Początkujacy
Czyli,jak zrozumiałam,możemy liczyć na większy rynek pracy.Jak już zrobią porządek.Mam nadzieję hehe.Ale znając życie długo na to będzie trzeba czekać ,aby rynek pracy powiększył się dla polaków.
Zgłoś wpis
1 Post
adam dz
(klakierrr)
Początkujacy
ja wam powiem tak oni ino chca sie nas pozbyc weszlismy do uni to sie ino bagno zrobiło z tego i zamieszanie a co bedzie za pare lat to zaden nie wie chyba lepiej nie robic az sie nie ustabilizuje rynek pracy i znikna oszusci z rynku pracy
Zgłoś wpis
Anna Strzelec
(emigracjapl)
Początkujacy
cieszcie sie ze chociaz kase dostaniecie za wyjazd. z Usa wyjezdzaja tysiace nielegalnych i nikt im nie placi. nagonka, problemy z prawem jazdy, kontrole imigracyjne na ulicy, pod sklepem budowlanym gdzie stoja robotnicy do wynajecia za dniowki. ostatnio do jednej ze szkol w polskiej dzielnicy podjechalo emigration i wylapali rodzicow nielegalnych. fajnie, nie? szczegolnie musialo to byc stresujace dla dzieci, w wiekszosci zapewne urodzonych w USA czyli obywateli kraju! znam mnostwo osob ktore wyjezdzaja z tad. nie dosc ze kryzys, malo pracy, to jeszcze jak ktos sie juz zadomowi to niestety ale nie moze prawa jazdy przedluzyc. nie wiem czy wiecie ale tu prawo jazdy nie jest dawane bezterminowo tylko co 3-4 lata trzeba isc do urzedu i od nowa je dostac pokazujac papiery tzw punkty ze masz prawo tu jezdzic. a bez auto to tylko w duzym miescie z metrem mozna zyc. choc tez nie bardzo, prawko tu jest jak dowod osobisty potrzebne do wszystkiego. nawet konta ni otworzysz, nic.

zapraszam do odwiedzania strony www.emigracjapolska.com
Zgłoś wpis


Bliżej nas