Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Kiedy Holandię opuści ostatni Polak, kraj popadnie w stagnację - Holandia


()
Początkujacy
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Kiedy Holandię opuści ostatni Polak, kraj popadnie w stagnację
co racja to racja.. tylko niech zaczna cos w koncu robic a nie gadac tylko..;]
Zgłoś wpis
25 Postów
Marcin Nl
(cinsk1503)
Bywalec
Madre slowa "Wykorzystani i wydaleni"
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Co za glupie wnioski ze smiesznych statystyk!!
Myslac tak mozna dojsc do wniosku ze w 2150 w Holandii bedzie 45 milionow Polakow a w Polsce nikogo nie bedzie.

To jest przeciez czysta propaganda przeciwko Polaka!
Za pare lat tutaj nikogo nie bedzie bo roznica pomiedzy Polska a Holandia bedzie za mala zeby im za te marne grosze pracowac.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Z taka inflacja i cenami w polsce to watpie jarek00 ze tak bedzie. Predzej wszyscy spotkaja sie w polowie drogi w niemczech hahaha od kwietnia otwieraja sie granice mozliwosci dla ludzi chcacych pracowac w niemczech. pozdr
Zgłoś wpis
1 Post
stefan batory
(bannan)
Początkujacy
polowa z tych polakow tylko po to przyjechzla zeby do ryja walic ,blanty palic i psuc opinie porzadnym polakom dobrze wyjebac to
Zgłoś wpis
Początkujacy
Ej wszystko jest dla ludzi ; )
Tylko z umiarem ja mam 19 lat a po prostu miałem gorszy start i nie mieszajcie do tego zioła ; ) bo akurat nie pije bo alkohol niszczy rodziny i jest odpowiedzialny za każde pobite dziecko, matkę i reszte sobie dopowiedzcie ; ]
Ja palił bedę bo nikomu krzywdy dzieki temu nie robie. Poza tym nikt jeszcze od niej nie umarł. Pozdro ; ) przyjmę krytyke i podziekuje za wsparcie ; )
Zgłoś wpis
Początkujacy
i co masz na mysli mówiąc, porządni polacy? ;]
przyjechaliscie z gorszej biedy i teraz robicie z siebie panów? Piękno ludzkie tkwi w prostocie. Masz to czego Ci polska nie dała? Podziekuj, a to że ktoś jest jaki jest to nie jest jego wina. To kwestia wychowania. Przytocze coś. Aby zrozumieć drugiego człowieka, musisz zrozumieć jak się wychowywał ; ) jeśli do kogoś to dotrze... ; ) bd szczęsliwy. Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wnnajelam pokoj od polki ktora tu mieszka 19 lat i w perfidny sposob podnosi czynsz co miesiac! nie dala ani umowy ani nie daje potwierdzen zaplaty za wynajem . to jest wstretne! aLE KONCZE KONTRAKT W GRUDNIU I MAM NADZIEJE ZE MOJA NOGA TU WIECEJ NIE POSTANIE! WCZESNIEJ PRACOWALAM PRZEZ UITZENBIURO KTORE ROWNIEZ W KAZDY MOZLIWY SPOSOB WYZYSKUJE RODAKOW


Bliżej nas