Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zatrzymano pijanego kierowcę tira z Polski - Holandia

Mariusz Ha
(Marx)
Początkujacy
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Zatrzymano pijanego kierowcę tira z Polski
ile jeszcze hehe..
Zgłoś wpis
Michał Rychu
(RychuNl)
Początkujacy
To co Polscy kierowcy wyprawiają na Holenderskich drogach to więcej niż kpiny i wstyd dla nas Polaków zwykłych pijaków!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wkurza mnie to, że Polacy jadąc do obcego kraju nie mają żadnego poczucia kultury i muszą coś narobić by normalny człowiek cierpiał. Nie chcę narzekać bo jestem optymistą, ale jak ja jadę np. do Niemiec czy do U.K. to staram się w żaden sposób nie podpaść i zwracać na siebie uwagi. W Holandii mam rodzinę polsko-holenderską. Kuźwa, kuzyni- Holendrzy w każdy poniedziałek po pracy do Aldi, albo innego marketu po dwie skrzyneczki Jupilerków i mają zapas piwka na cały tydzień by po pracy czegoś się napić. Jak ja wejdę do marketu i wezmę dwie butelki po 0,33l to widzę te kwaśne miny holendrów i wtedy sobie myślę, że to dzięki takim palantom co ich rodzice kultury nie nauczyli.


Bliżej nas