Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Czarna lista z polskimi pracownikami - Holandia

Czytali temat:
Rafał Rutkowski Madlen Xtv Rafał Potrykus (4485 niezalogowanych)

()
Początkujacy
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Czarna lista z polskimi pracownikami
Czas napietnowac zgnilizne alkocholikow i Oszustow z Polski !!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
alkoholikow , powiedzmy , ze mozna sie pomylic piszac na klawiaturze Madrusiu !!!
Zgłoś wpis
Andrzej S
(AndrzejS)
Początkujacy
No jasne, ze sie mozna pomylic, szczegolnie piszac na klawiaturze !
Zgłoś wpis
Krzysztof K
(qris1313)
Początkujacy
A jaką masz gwarancję, że ostrzegają tylko przed "alkoholikami, a nie przed tymi , którzy im się postawili lub próbowali coś wywalczyć?
Zgłoś wpis
Andrzej S
(AndrzejS)
Początkujacy
Gwarancji nie ma, ja mowie o wiekszosci. Takich co sie postawili lub probowali cos wywalczyc ze swieca by szukac. Znasz takich ? Ja znam jednego a jestem tu trzy lata. Poznalem dziesiatki zdobywcow swiata - ale po flaszce. Donosza na swoich do uitzendbiur, wykorzystuja i oszukuja nowych, ktorzy do Holandii przyjechali. Jesli sami cos wiedza, to nikomu nie powiedza, z zawisci, zeby kto inny nie mial lepiej. Sami robia z siebie niewolnikow przed Holendrami. Kazda nacja wspiera swoich na emigracji, tylko nie Polacy. Dziwicie sie ze mamy gorzej jak Marokanie ? Taka jest gorzka prawda, ktorej sam tu doswiadczylem, taka jest polska mentalnosc. Ta prawda boli, rowniez mnie. Po moim komentarzu nie spodziewam sie niczego innego jak tylko atakow nienawisci. Trudno, taka jest rzeczywistosc a jak ktos chce widziec to inaczej, to musi sie napic. A tym co walcza naprawde madrze - chwala, czesc i uwielbienie !

.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Cos mi sie wydaje , ze zaraz poruszysz temat homofobiiiii ..... i tego jaki to nie jestes osamotniony ....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja sie temu nie dziwie dlaczego tak jest. W wiekszosci nikt tu nie przyjechal dla poznawania nowych przyjaciol, tylko po kase. Wiec jedno usprawiedliwienie jest, ale zgadzam sie ze z uzywkami i innymi odchylami to co niektorzy juz przesadzaja. pozdro
Zgłoś wpis
Andrzej S
(AndrzejS)
Początkujacy
Widze, ze wiesz z gory jaki temat porusze, jakie mam problemy itp...czyli jak zwykle standard. Pasujesz do artykulu.
Zgłoś wpis
Andrzej S
(AndrzejS)
Początkujacy
Nie obrazaj polskich alkoholikow piszac: 'alkocholikow' przez 'ch'.
Ze swojego doswiadczenia widze, ze do Holandii przyjezdzaja same mety i zule, co tylko pija lub/i cpaja. 'Niecytate' to i 'niepisate' i ciagle na haju. Wiec jak Polakow maja nie wywalac na zbity pysk ? Maja racje, won do domu holoto. Swoja droga: 'Jeslis Polak i katolik - to musisz byc alkoholik !'
Zgłoś wpis
Andrzej S
(AndrzejS)
Początkujacy
To, ze ludzie przyjechali tu po kase, nie tlumaczy ich skurwysynstwa i glupoty. Zamiast sobie pomagac i nie dac sie okradac uitzendbiurom, okradaja siebie nawzajem i sami sie ustawiaja na straconej pozycji. A przeciez to woda na mlyn dla uitzendbiur, oni tylko czekaja na takich niewolnikow.
Zgłoś wpis


Bliżej nas