Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
A co kolega bez zadnego nicku i bez fotki ma niemiecki paszport i czuje sie lepszy??? Ciekawi mnie czy ty miales szacunek dla tego kto nie mial niemieckiego paszportu i pracowal w polsce?? hahaha
Zgłoś wpis
2 Posty
K M.
(Mały_84)
Początkujacy
Czy to jest takie trudne do pojęcia ze jesli my pracujemy to pracujemy na holendrów a oni boją sie tego ze moga miec tak samo jak z ciapatymi ze jak mieli u nich kolonie i wykozystywali ich do najcięższej pracy a oni teraz sie na nich odgrywają poprzez branie socjali haha. Boją sie tego ze polak tez tak bedzie robił wiec wy...dalac z "legalnymi niewolnikami bez pracy" a to jest zajebista autoreklama do tego żeby uzyskac poparcie w wyborach.A nie oszukujmy sie wiekszosc wiatraków to rasisci i tyle!!!
Zgłoś wpis
2 Posty

()
Początkujacy
kim dla europy byliśmy i niestety będziemy :

1 Post
Michał T.
(Michaelt)
Początkujacy
Przypatrzcie się twarzy pana Bontesa - zadziwiająco przypomina Andrzeja Leppera. To samo matołowate spojrzenie ubrane w garnitur.
Zgłoś wpis
1 Post

()
Początkujacy
Wiecie co to jest masakra!!!
Co oni chca z nami zrobic!!???
Przeciez nie wszyscy sa takcy ze demoluja albo przeszkadzaja innym!!!
Znam wiekszosc polakow mieszkajacych tutaj i sa bez pracy i nie sa zameldowani tu poniewaz tak zwane biura mowia im czekajcie bo cos sie dla was znajdzie!!!
A siedza bez pracy nawet kilka miesiecy!!
Lepiej niech sie wezma za murzynow i ciawusow ktorzy siedza na socjalu i nic nie robia a nie za nas ktorze by nawet za5euro robili.
A by sprobowali dac wiatraka 5euro to by ich wysmiali a my polacy robimy jak jacys niewolnicy jednym zdaniem zap......dla nich a oni takie cos jeszcze chca zrobic!!!
A wszysto sie zaczelo od tego wypadku jeb.......
1 Post

()
Początkujacy
mój mąż robi w holandii i to wcale nie jest fajne dla takiej rodziny która ciągle czeka na tatę bo ten musi ciężko pracować na chleb i uczciwie powiem że za grosze niech sobie któryś z polityków wyjedzie na zarobek do innego obcego kraju zostawi rodzinę to zobaczy jak to jest ach i nie wszyscy polacy piją !!!!!!!!!!
107 Postów
pawel paul
(paul_nl_82)
Stary wyjadacz
jezeli sa problemy z ludzmi to ich niech odsylaja do krajow jezeli nie umia sie zachowac a kto chce pracowac to jaki problem stwarzaja nie dlugo to i we wlasnym kraju nie bedzie mozna pracowac to zaczna ludzie krasc
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
no niestety drodzy rodacy sami jestesmy sobie winni, pracuje tu od kilku lat prowadze swoja dzialanosc i utrzymuje dom, sasiedzi holendrzy sa jak i holendrzy w pracy dla mnie naprawde spoko, ale sami mi mowia historie z weekendow o typu czy znam tego polaka co..... i zazwyczaj bójka albo rozwalone auto, ja rowniez bawie sie w weeknndy i rowniez z holendrami wiem , ze oni nas lubai jako pracownikow jak i kumpli, porownuja nas moze teraz do tych krajow bałakanskich bo o nich nic nie wiedza , a nas jest tu massa od kilku lat i jest sporo ktorzy poprostu sieja kwas i nam sie dostaje po dupie , ludzie musimy nsami troche zmiecnic wlasny wizerunek, nie afiszowac sie tak jak bysmy byli u siebie, bo tytaj niektorzy zachowuja sie gorzej niz w polsce i nam wszystkim potem patrza na rece ..........temat rzeka...........
Zgłoś wpis
.nairdA Identyczne
(WiewiorXL)
Początkujacy
to,ze holendrzy to za przeproszeniem tempaki to nie nasza wina,ze jestesmy od nich inteligentniejsi i lepiej pracujemy fizycznie oni siedza w domach i zyja z zasilkow to niech sobie siedza my mamy z tego korzysci wiec nam sie tu podoba,niech sie wezma za tureckich i marokanskich zlodzieji
Zgłoś wpis


Bliżej nas