Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
w takich chwilach wstyd mi ze jestem polakiem.............niektorzy ciezko pracują na to abysmy byli chociaz troszke lepiej postrzegani w holandii,a le zawsze znajdzie sie grupka polaków co mają na wszystko wyjebane ...i jak tu normalnie żyć jak nawet w sklepie kupując piwko na weekend patrzą sie na ciebie jak na alkocholika i przectępce.............brak słów
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Hejo wszystkim........co do tego wypadku ,informuje Was iż to auto zostało skradzione,,,, własciciel przebywał wtedy w polsce co udowodnił juz zaswiadczeniem od Polskiej policji,i innymi dokumentami.......jego kobieta w ten wieczór wyszła z domu ,odpaliła silnik i wrociła na chwile do domu,,,w tym czsie auto zostało skradzione,,,,,nie wiadomo nadal czy polacy ukradli to auto,,,,samochód skradziono o godzinie 23,,,kobieta zgłosiła kradziez na policji,,,,zatrzymany Polak o którym piszą brukowce ,we wtorek wrócił do Nordwijku,po czym został aresztowany,,,,,takie sa procedury w NL.....Ale tak naprawde -kto wie, czy to nie Wiatraki,,,moze brudasy...Okaze sie zapewne niebawem......Tak sobie w głebi mysle i mam nadzieje ,że to jednak nie Polacy ukradli to auto .....

ps...zeby nie było---to wiadomosci z pierwszej ręki

miłego wieczoru,wlasciwie nocy

I prosze !!! wstrzymajcie sie jeszcze z tymi oskarzeniami......
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
troche mnie dziwi to zaswiadczenie od polskiej policji niby na jakiej podstawie mu je wydali?? bo byl w komisarciacie przez przypadek taki zbieg okolicznosci czy moze po przez wywiad srodowiskowy??
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zastanówcie się nad wydawanymi przez Was samych wyrokami. Pozwólcie osądzić to ludziom do tego upoważnionym. Na przykładzie nie popartego niczym artukułu już budujecie szubienice. Przykra sprawa ale z werdyktem poczekajmy. Tak długo będą nas żle postrzegać jak długo będziemy sami sobie pluli w twarz.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Tornado jak ja w Holandii Pracowałem to tyś w Gacie jeszcze srał wiec nie pisz skąd oni mieli zaswiadczenia z policji i pisz że o niekaralnośći bo nie każdy może wieczeć o co ci chodzi a poza tym to wydaja w sądzie okręgowym jak już ! A jak ja zaczynałem pracować w Holandii to brali wczystkich nawet takich jak ty Tornado i nikt się nikogo nie pytał czy był karany a jak juz sofi numer ma to może pracować wszędzie !!!!!!!!
551 Postów

()
Latający Holender
Piotrus pan o ktorej mowisz skradziono to auto ?? o 23.00 ? w PL ? no no to super . a o ktorej byl wypadek ??nie w okolicach 22.30 ?
Zgłoś wpis
1 Post
Arthur --------
(artur 1973)
Początkujacy
Witam czytajacych .. jedyne co mi przychodzi do glowy czytajac to wszystko to wiem juz na bank ze musze sprzedac moje auto, i kupic na holenderskich rejstracjach , jest mi tez wstyd . staram sie jak moge by mnie postrzegano z jak najlepszej strony .I daremnie wszystko.
Zgłoś wpis
1 Post

()
Początkujacy
bankowo wygibusy z ulicy deruitersstraat 10 nie jedna akcja tam juz była...
Marcin kowalski
(marcink235)
Początkujacy
nienawidzę was Polacy a zwłaszcza tych jebanych pijaków robiących wiochę w hiper-marketach i na ulicy że na drodze już nie wspomnę.Sam mieszkam i pracuję w Holandii do Polaków się nie przyznaję!!!
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
www.nu.nl/binnenland/2447635/tweede-bewo...dwijk-overleden.html

a zatrzymany / wlasciciel auta / zosal doprowadzony do sadu
Zgłoś wpis


Bliżej nas