Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
N ....... (5381 niezalogowanych)

()
Początkujacy
takie uroki forum walkujesz walkujesz i wywalkowac nie mozesz..
Zgłoś wpis
4 Posty
Rafał Po ojcu
(ziomekk)
Początkujacy
Ja pierdole Marek Amsterdam - JESTES dupkiem jakich tu czytalem, powiem tylko tyle, że czytajac Ciebie mam skruche dla Twojej kobiety którą moze masz( albo czujesz,ze masz), albo czujesz sie chamem posród polaków.Ciebie bym pierwszego do burdelu wsadził i kazał wyruchać każdej jednej męzatce.Facet odbij bo Ciebie sie już ku** nie da czytać prawiczku.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
schat_je napisał:
jaromazurr napisał:
Schatje moge sie nad wieloma sprawami zastanawiac, jedno jest pewne moje zdanie na temat niektorych Pan przebywajacych w Holandi juz kiedys wyrazilem, latwo jest wieszac wine na facetach, ciekaw jestem co by bylo gdybyscie wy kobiety mialy taki sam pociag seksualny jak my faceci bali bysmy sie chyba z domu wyjsc

ale Jaro, ja nie wrzucam wszystkich facetow do jednego worka...
ale czy trzeba zyc w zaklamaniu i prowadzic podwojne zycie, nie mozna inaczej?
a pociąg seksualny pociagiem...czlowiek ma rozum w przeciwienstwie do zwierzat i potrafi nad tym zapanowac...
a czym sie rozni pani przebywajaca w hol od pana tutaj przebywajacego? Zarowno w jednej jak i w drugiej grupie znajduja sie czarne owce...


Schatje jak zawsze 100% racji.
ale avatara to niepotrzebnie zmienilas
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Mirekb215 napisał:
schat_je napisał:
Mirku a Ty to pewnie miales jakies niemile doswiadczenia z kobietami, czy tez okazales sie byc naiwny....skoro tak krytykujesz plec piekna.... moze tez uwierzyles w jakies bajeczki....
pewnosci nigdy nie ma, w zyciu jest tylko pewne to, ze kiedys umrzemy...
nie wrzuca sie wszystkich do jednego worka



Schat o nie nie tego to ci nie powiem nie rozmawiam o swoich doswiadczeniach z kobietami bo jeszcze ktos pomysli ze jestem chu..m bo osobiscie mysle ze jestem bardzo milym i dobrym facetem chcesz sie mna zaopiekowac i o tym porozmawiac? Abys sie przekonala do mnie to nawet ci powiem ze jesli jestes tak inteligentna jak i urocza to jestes idealem

Ja przestalem wierzyc w bajki i zrozumialem jakie jest prawdziwe zycie w momenice kiedy poznana przeze mnie atrakcyjna kobieta podala mi numer telefonu i powiedziala tylko dzwon do poludnia bo po poludniu to maz i dzieciak sa w domu. Mialem wtedy 20 latek Schat Nogi mi sie ugiely serce zaczelo szybciej bic i wtedy zrozumialem a wiec to tak?? Wiec to nie jest tak jak nam sie wydaje ze kobiety tylko przy jednym drwalu One nie sa lepsze. Nastepnie mialem duzo kolegow ktorzy robili caly czas ten sam blad kiedy chcieli aby dziewczyna z nimi byla, a jaki ?? Mianowicie byli bardzo mili a jak to nie dzialalo to wiesz co robili??? Byli jeszcze bardziej milsi i dobrzy??? I gowno z tego wychodzilo bo one z chlopakami ktorzy juz nawet zaczeli papierosy palic a jak mowilem aby byli mezczyzna a nie pizda to patrzeli sie na mnie jak na czubka, bo od malego widzieli ze dla kobiet trzeba byc dobrym i przyjacielskim(bo tak mowia zasady spoleczne) i rozmawiac o wszystkim i nawet nie wiedzieli kiedy sie zamieniaja w przyjaciolki z kutaskiem. A ja doradzajac im wczesniej po prostu zinterpretowalem slowa Freda z filmu "chlopaki nie placza" na swoj sposob
Schat jedne rzeczy sie wie, inne widzi i sie ich uczy i wyciaga wnioski. A krytyka musi byc aby nie bylo za kolorowo Pozdrawiam

p.s Chyba kazdy mial w swoim zyciu jakas pierwsza milosc. No wlasnie, mial ze szczegolnym naciskiem na slowo mial Problem sie zaczyna wtedy kiedy ktos ma juz ktorys raz z rzedu ta pierwsza milosc
Mam nadzieje ze zrozumialas moja odpowiedz tak jak powinnas


Mirek, ale mnie nie interesuja Twoje doswiadczenia z kobietami, a jesli miales tylko te zle, to bardzo mi przykro...moze zmaiana nastawienia by pomogla, bo jesli masz tylko te negatywne to chcąc nie chcąc sam sciągasz na siebie takie a nie inne sytuacje.
I znow skromnosc przez Ciebie przemawia...dobra i mila to i ja jestem ...jak spie...i jesc nie wolam )).
Ideały nie istnieją, nawet Twoja skromna osoba nim nie jest, tak mysle...
a ja jestem tylko zwykla zjadaczka chleba, szara myszka, ktorej nie zalezy na tym, zeby blyszczec...A swoją wartosc znam.
Narazie nie mam takiej potrzeby, zeby sie kims opiekowac, co innego oddac sie takiej opiece...oczywiscie ani emocji ani logiki zabraknac nie moze
A Wy czesto normalna dziewczyna tez sie nie zainteresujecie...co innego taka rozowa landrynka z dekoltem do pasa i paskiem zamiast spodniczki )...a pozniej placzecie, bo znow sie nie udalo...
pozdrawiam
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
No tak, właściwie każdy ma odrobinę racji.
Nie jest tajemnicą, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Każdy patrzy z innej perspektywy (własnych doświadczeń) i inaczej ocenia (nawet do rymu!).

Znowu stereotypy. Nie wszystkie kobiety lubią ch*jów i nie wszystkie są dziwkami (Blondyn, co z tymi lambadziarami? Definicję poproszę) i nie wszyscy mężczyźni są denni i kochają odmożdżone Barbie's.

Monogamia nie leży w naturze człowieka, choć można być monogamicznym. Z wyboru, który jest o tyle łatwiejszy w zastosowaniu o ile dobór partnerów trafniejszy. A wierności nie zapewni ani sakrament, ani narzucony przez kulturę model "łabędziego" związku.
Krew nie woda!

Zaglądanie komuś pod kołdrę jest niefajne, a upublicznianie informacji o tym - delikatnie mówiąc - obrzydliwe.
Bo jak mówi wieszcz Kolek : "co kogo obchodzi" kto, z kim, jak, gdzie i ile razy?

Demonizowanie seksu jest bardzo passe. I jak mówi wieszcz Marek, mamy trzy podstawowe potrzeby; jedzonko, picie i...?
Nikt mi nie wmówi, że nr 3 to np. doznania akustyczne?

No bo kto nie lubi?...

Jak każdy temat na forum i ten wyewoluowal w zupełnie innym kierunku, niż zamierzony przez Autorkę. Trudno, musisz się liczyć z tym, że nie każdy podziela Twoje zdanie. Nie licz na poklask wchodząc w intymne sprawy innych ludzi.
Powodzenia w nowym związku.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ziomekk napisał:
Ja pierdole Marek Amsterdam - JESTES dupkiem jakich tu czytalem, powiem tylko tyle, że czytajac Ciebie mam skruche dla Twojej kobiety którą moze masz( albo czujesz,ze masz), albo czujesz sie chamem posród polaków.Ciebie bym pierwszego do burdelu wsadził i kazał wyruchać każdej jednej męzatce.Facet odbij bo Ciebie sie już ku** nie da czytać prawiczku.

Ziomek jeśli już czytasz moje posty to postaraj się je na początku zrozumieć prostaku.
I nie rozumiem skad wywnioskowales ze czuje sie chamem wsrod Polakow
A do burdelu to swoja stara wstaw.
Wymęczyłeś sie biedaku żeby napisać pierwszego posta na tym forum i może chciałeś dobrze ale wyszło jak zwykle
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
[b]Viooltje napisał:[

Zaglądanie komuś pod kołdrę jest niefajne, a upublicznianie informacji o tym - delikatnie mówiąc - obrzydliwe...


zagladanie kumus pod koldre napewno nie jest fajne, ale ja nie zauwazylam nigdzie w postach autorki, zeby jakies informacje zostaly upublicznione. Nie padly zadne, imiona, nazwiska, miejscowosci, z nazw wlasnych tylko Holandia i Polska rzucila mi sie w oczy. Nawet o zadnej koldrze nigdzie nie bylo .
A ze niektorzy mogli powiązać fakty i domyslac sie, czy nawet wiedza o kim mowa -to juz inna sprawa. To moze tylko wskazywac na "popularnosc" naszego "bohatera i na jaka skale dzialał ))
A temat rownie dobry jak kazdy inny, kosciol, pedofiliia, zachowanie w sklepie czy weet ik veel...
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
jaromazurr napisał:

...ale avatara to niepotrzebnie zmienilas[/quote]


Jaro, moj avatar i moja sprawa, ok?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Rozumiem dobrze oburzenie autorki tematu,bo pewnych rzeczy sie poprostu nie robi.Jednak powiem ,ze w udanych ,naprawde udanych zwiazkach,zdrada nie ma prawa bytu...Poprostu nie zaistnieje...A swoja droga,to trafiaja sie podli faceci i podle kobiety.A w zwiazku to trzeba sie dobrac,a nie pobrac.I na dobra sprawe,nie powinno nikogo obchodzic kto,gdzie i z kim...
Milego dnia zycze
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
MalutkaNiepokorna napisał:
A w zwiazku to trzeba sie dobrac,a nie pobrac.



o. ... fajnie to ujełaś
Zgłoś wpis


Bliżej nas