Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Ty Wiedzmo to masz dobre serduszko !!!
pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Anna23 widzisz i znowu wyszłam na suke idiotke z naciskiem na idiotke.

w artykule jest napisane :" In de zwemvijver van het Blosodomein van Hofstade (Zemst) is zondagnamiddag een Poolse man bijna om het leven gekomen."

nie pozwolilabym sobie na jakiekolwiek pisanie wiedzac ze chodzi o smierc Twojego brata , a nie fakt ze sie topil.

prosze o wybaczenie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
HaPPy napisał:

i czego mialabym jej wspolczuc. tego ze jej czlonek rodziny sie topil czy tego ze sie nie topil. przeciez wychodzi na to ze gazeta okreslila ze sie topil a biedactwo jest zbulwersowane poniewaz sie nie topil...



Lecz się laska.
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
HaPPy napisał:

nie pozwolilabym sobie na jakiekolwiek pisanie wiedzac ze chodzi o smierc Twojego brata , a nie fakt ze sie topil.

Pomimo braku części znaków przystankowych,da się wywnioskować o co chodziło autorce tematu w pierwszym poście aż na tyle chyba inteligencji nie brak-tłumaczenie się artykułem jakiegoś szmatławca nijak się ma do zaistniałej sytuacji...znów co niektórzy robią sobie jaja z poważnych spraw

i znowu wyszłam na suke idiotke z naciskiem na idiotke.
Dobrze że pozostała jeszcze choć odrobina samokrytyki....

marek_ams napisał:
Lecz sie laska
O ile to laska .........
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
BZIQ napisał:
HaPPy napisał:

nie pozwolilabym sobie na jakiekolwiek pisanie wiedzac ze chodzi o smierc Twojego brata , a nie fakt ze sie topil.

Pomimo braku części znaków przystankowych,da się wywnioskować o co chodziło autorce tematu w pierwszym poście aż na tyle chyba inteligencji nie brak-tłumaczenie się artykułem jakiegoś szmatławca nijak się ma do zaistniałej sytuacji...znów co niektórzy robią sobie jaja z poważnych spraw

i znowu wyszłam na suke idiotke z naciskiem na idiotke.
Dobrze że pozostała jeszcze choć odrobina samokrytyki....

marek_ams napisał:
Lecz sie laska
O ile to laska .........


qrde roznie to bywa Bziq w tych czasach
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Tez czytam i oczom nie wierze..i jeszcze ten jakis zolwik sam chlopie sie ogarnij Qrwa!!!Aniu trzymaj sie..Pozdrawiam serdecznie!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Blondyn napisał:
Tez czytam i oczom nie wierze..i jeszcze ten jakis zolwik sam chlopie sie ogarnij Qrwa!!!Aniu trzymaj sie..Pozdrawiam serdecznie!!!

żółwik to niech lepiej się schowa do skorupki i nie wychyla qrwa
Zgłoś wpis
Początkujacy
dziekuje wszystkim za wyrazy wspolczucia w imieniu swoim i mojej rodziny
Zgłoś wpis
8 Postów
aluin aluin
(aluin)
Początkujacy
ludzie o co wam chodzi przeciez jak rodzi sie taki maly sliczny bobasek to tak naprawde
juz nwet zanim sie urodzi to wiadomo ze predzej czy pozniej umrze oby pozniej ale na szczescie wszystkich nas to czeka
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
A Ty na serio, czy tylko tak sobie prdlsz?
Pomyślałabym: Krzyś-prowokator
Zgłoś wpis


Bliżej nas