Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pomozcie! Szukam ochotnikow! - Holandia

Czytali temat:
tomekmilutki28 Bierzunski DaWid Kosztan Martawnl (1096 niezalogowanych)
2 Posty
Ania Lubczynska
(Aniaaa)
Początkujacy
Witam,

jestem studentka na uniwersytecie Twente i robie w tej chwili badanie o wizerunku Polakow w Holandii do mojej pracy magisterskiej. Prosze Was, pomozcie mi. Podrzebne mi jest jakies 200 osob ktore wezma udzial w ankiecie, a nie znam az tylu osob w Holandii. PLEASE!
Ankiete sprobuje zaraz zalaczyc do tej wiedomosci, ale nie wiem czy mi sie uda. Jezeli nie to wyslijcie prosze wasz adres mail na moja skrzyke: ania_l[<@>]hotmail.com, a ja przesle Wam moja ankieta, ktora nie zajmie Wam wiecej niz 10 minut!
Mam nadzieje, ze zechcecie mi pomoc.

Serdecznie pozdrawiam,
Ania Lubczynska
Plik załącznika:
Nazwa pliku: lista_pytan.doc
Wielkość pliku: 949760
Zgłoś wpis
31 Postów
Magda Stach
(duzaMi)
Bywalec
a moze powinnas zapytac o to holendrow ?

Zgłoś wpis

()
Początkujacy
próbowałem pomóc,ale naprawde nie mam pojecia jakie cechy ma wspolne Polak w Holandi z papugą...wiec odpuscilem..ale to pewnie spowodowane brakiem mojej wyobrazni....ale jak najbardziej zachęcam innych
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
witam pracuje w erm niewiem czy moga ci pomuc ale sprubuje pz
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
najpierw pomóż sam sobie i popracuj nad ortografią potem staraj się pomagać innym...:
Zgłoś wpis
2 Posty
Początkujacy
chce pomuc chociasz i tak to niezrówna nas z holendrami będą nas mieli za tanią siłę roboczą która ma klapki na oczach jak koń i tak nas mają za debili ale prześlij mi to sprubuje pozdrawiam
Zgłoś wpis


Bliżej nas